Dzieci o tych imionach to największe łozbuzy
fot. AdobeStock

Dzieci o tych imionach to największe łobuziaki! Powinny spodziewać się rózgi od Mikołaja?

Przedstawiamy listę 12 imion, które zwykle noszą najbardziej krnąbrne dzieci. Wasze pociechy też się tak nazywają, potwierdzacie tę teorię?
Milena Oszczepalińska
Dzieci o tych imionach to największe łozbuzy
fot. AdobeStock
Z ankiety przeprowadzonej wśród rodziców i nauczycieli wynika, że kilka imiona żeńskich i kilka męskich uznawanych jest za takie, które bardzo często noszą najmniej posłuszne i bardzo psotne dzieci. Czy Święty Mikołaj o tym wie i w tym roku przygotuje dla nich rózgi zamiast prezentów? Oby się nie dowiedział!

Na spotkaniu z Mikołajem dzieci zawsze pytane są o to, czy były grzeczne w tym roku. Czy maluchy o imionach wypisanych poniżej będą mogły przytaknąć? Mamy listę imion największych łobuzów. Imię twojego dziecka też na niej jest?

Imiona dziewczynek, które uznawane są za najmniej grzeczne

Na liście poniżej znajdują się imiona nadawane (podobno) najbardziej psotnym dziewczynkom:

Imiona chłopców, którzy uznawani są za najmniej grzecznych

Oto lista imion największych łobuziaków:
Zobacz także: Ranking najpopularniejszych imion 2020

Oczywiście polecamy, aby traktować powyższy wykaz z przymrużeniem oka. Żadne dziecko nie jest przecież ciągle niegrzeczne albo zawsze grzeczne. Poza tym prezent od Mikołaja nie powinien być nagrodą za dobre sprawowanie, ale wyrazem miłości i miłym gestem, sprawiającym radość dziecku. Mamy nadzieję, że nikt w tym roku nie znajdzie rózgi od Mikołaja ani 6 grudnia, ani 24 grudnia!

Źródło: pomorska.pl

Zobacz także:
Redakcja poleca: 5 rad jak wybrać imię dla dziecka
Czas ucieka, brzuch rośnie, a ty wciąż nie wiesz, jakie imię wybrać dla dziecka? Sprawdź, o czym należy pamiętać, wybierając imię dla dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy