Smoby to popularna marka zabawek z Francji, które cieszą się ogromną popularnością. Produkty nie tylko sprawiają frajdę i edukują, ale mają też zachwycający design. Ponadto zabawki są odporne na uszkodzenia, dzięki czemu masz pewność, że Twoja pociecha będzie się nimi bawić przez długie lata. Przekonaj się, czy spodobają się również Twojemu maluszkowi – weź udział w naszym teście*!

Reklama

Wielki test zabawek w Klubie Rodzica Recenzenta

Tym razem w ręce rodziców oddajemy zabawki z serii Little Smoby, która powstała z myślą o najmłodszych szkrabach. W ofercie producenta znajdziemy m.in. jeździki, kuchnie, garaże oraz inne zabawki interaktywne. W naszym Klubie przetestujemy cztery różne zabawki z kolekcji, co oznacza, że każdy recenzent przetestuje jedną z czterech rodzajów zabawek. Wśród nich znajdują się zabawki takie jak:

  • SMOBY Little Siedzisko Do Kąpieli Krzesełko Niebieskie

Smoby

Interaktywny stoliczek do kąpieli w wannie to świetna zabawka, która umila czas nie tylko entuzjastom zabaw w wodzie. W swoim panelu posiada m.in. sitko w kształcie kwiatuszka, przez który można przelewać wodę, która trafia później do kręcącego się młyna, kubeczek do nabierania i wylewania wody oraz gumową rybkę tryskającą wodą.

Gwarantujemy, że maluszek pokocha te wesołe kąpiele!

Siedzisko do kąpieli z serii Little Smoby daje dziecku dużo frajdy, a także rozwija jego zdolności manualne, wyobraźnię, zmysł wzroku i dotyku oraz pobudza je do eksperymentowania. Ponadto zabawka umożliwia nie tylko wesołą, ale też bezpieczną kąpiel – fotelik wyposażono w nogi z przyssawkami, dzięki czemu stabilnie trzyma się podłoża. Siedzisko jest idealne dla dzieci w wieku 6-12 miesięcy.

Zobacz także
  • SMOBY Little Siedzonko Interaktywne Stolik Aktywności

Smoby

A jeśli twój maluch uwielbia zabawę na siedząco, to świetnie sprawdzi się u was nadmuchiwane siedzonko z zagłówkiem i podłokietnikami. Gdy wygodnie zasiądzie, możesz doczepić stolik na trzech nóżkach, który wyposażony jest w różne opcje zabawy oraz nauki. Są tu m.in.: lusterko, koala kręcąca się na drzewie, kangur bawiący w chowanego oraz koraliki, które można przemieszczać po torze dla rozwoju motoryki małej.

Z powodzeniem można je stosować do nauki samodzielnego siedzenia oraz spożywania posiłków. Sprawdzi się u szkrabów w wieku 6-12 miesięcy.

  • SMOBY Little Chodzik 3w1 Pchacz Interaktywny Wózek

Smoby

To zabawka zarówno dla dzieci, które uwielbiają być w ruchu, jak i dla tych, które trzeba… do niego zachęcać. Pchacz, wózek dla lalek bądź pluszaków oraz tablica interaktywna w jednym umożliwia rozwijanie zdolności motorycznych, koordynację ręka-oko oraz stymuluje rozwój zmysłów.

Jeśli maluch już się z nią wybiega, z łatwością możesz odłączyć interaktywną tablicę, aby Twoja pociecha siedząc lub stojąc, mogła oddać się edukacyjnej zabawie. Dziecko zachwyci się mnogością atrakcji m.in.: ruchomą zakładką z lustrem, obrotowymi oczkami, drzwiczkami kryjącymi skarby, ruchomą biedronką czy klaksonem. Wszystko dopasowane idealnie do małych rączek dzieci w wieku 12-18 miesięcy.

  • SMOBY Little Stolik Interaktywny Edukacyjny

Smoby

Ostatnią zabawką, którą będą mogli przetestować wybrani rodzice, jest stolik dający różnorodne możliwości do stymulującej wszystkie zmysły zabawy. Zabawka posiada m.in.: sorter kształtów z klockami, liczydło, tor dla piłeczek, klaksony i lusterko obrotowe. A jeśli maluchowi będzie mało emocji, z pewnością przetestuje katapultę, której obsługa rozwinie zdolności motoryczne i doda atrakcji wciągającej zabawie.

Stolik sprawdzi się u dzieci w wieku 12-18 miesięcy.

Chcesz wziąć udział w naszym teście? Wypełnij ankietę*!

* Po przetestowaniu zabawek należy dodać recenzję w katalogu produktów Bangla oraz pokazać produkt w poście na IG.

Reklama

Materiał powstał z udziałem marki Smoby

Reklama
Reklama
Reklama