Recenzja

SMOBY Little Siedzonko Interaktywne Stolik Aktywności
zabawki
zabawa i nauka
recenzja

Wypełnij ankietę i przetestuj wyjątkowe zabawki z serii Little Smoby!

Przed nami kolejny, fenomenalny test w Klubie Rodzica Recenzenta. Tym razem rodzice wraz z maluszkami zupełnie za darmo przekonają się, czy faktycznie zabawki z nowej kolekcji Little Smoby są tak rewelacyjne, jak o nich mówią. Zobacz, jak sprawdzą się u was – wypełnij ankietę i odbierz 1 z 30 zabawek.
Współpraca reklamowa
Jak dobrze napisać recenzję?
nauka
uczeń
recenzja

Jak dobrze napisać recenzję? [UNIWERSALNY WZÓR]

Zastanawiasz się, jak napisać recenzję? Zapoznaj się z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi budowy recenzji i przydatnymi zwrotami, które warto wykorzystać przy pisaniu.
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
recenzja
adopcja dziecka

Najbardziej wzruszający film tego roku – „1800 gramów” – wchodzi do kin!

Temat adopcji rzadko jest podejmowany w polskim kinie, choć każdego roku dotyczy on kilku tysięcy osób i, co naturalne, wywołuje ogromne emocje. Zmierzyć się z nimi postanowili twórcy filmu „1800 gramów”, którzy przedstawili ten proces w sposób niezwykle ciepły i wzruszający.
Katarzyna Imiołek
dziewczynka uczy misia Lego Duplo Przedszkole 10833.jpg
klocki Lego Duplo
zabawy dla dzieci
recenzja

Pobawimy się w przedszkole? Recenzja zestawu Lego Duplo Przedszkole

Przedszkolne życie to dla malucha życie kompletnie nowe - jeśli chcesz przygotować dziecko do przedszkolnego debiutu i ułatwić mu adaptację, wykorzystaj do tego zabawę... klockami. Zestaw tematyczny Lego Duplo Przedszkole może być bardzo pomocny!
Katarzyna Imiołek
Książka "Skradziona kolekcja" Agnieszka Stelmaszyk
książka
recenzja
seria

"Skradziona kolekcja" – kolejny tom serii "Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i Partnerzy"

Lubicie Tomusia Orkisza i jego przyjaciół: kotkę Kicię, chomika Euzebiusza oraz rybkę Klotyldę? Z pewnością ucieszy was wiadomość, że w księgarniach pojawiła się czwarta część serii "Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i Partnerzy" Agnieszki Stelmaszyk.
Redakcja Babyonline.pl
książka, czytanie
wychowanie dziecka
recenzja

"Twoje dzieci, to twoja wina" - nowa książka Larry'ego Wingeta

"Twoje dzieci to twoja wina" pod takim tytułem weszła na polski rynek najnowsza książka Larry’ego Wingeta – autora wielu bestsellerów w Stanach Zjednoczonych. Tytuł jest kontrowersyjny – nikt nie lubi przecież być oskarżany o złe praktyki wychowawcze, ale książkę z pewnością warto przeczytać!
Monika Karbarczyk
materiały prasowe
audiobooki dla dzieci
recenzja

Od siódmej rano - recenzja audiobooka dla dzieci

Autorem tej książki o wielopokoleniowej rodzinie angielskiej jest Eric Malpass, chętnie tłumaczony ceniony przez czytelników autor. Dalsze losy bohaterów pisarz opisuje w powieści Fortynbras uciekł, równie pełnej ciepła i humoru.
Babcia Zosia