Na dworze coraz chłodniej i chyba najwyższy czas zapomnieć o ciepłej i słonecznej jesieni. Jednak każdy rodzic powinien pamiętać, że nie ma czegoś takiego jak zła pogoda, są tylko źle ubrane dzieci! Olga Frycz pokazała, że w te chłodne dni malucha można ubrać nie tylko ciepło i stylowo, ale także bardzo wesoło.

Reklama

Aktorka zapowiedziała, że wybierają się z Helenką na rodzinne wakacje. Nie zdradziła nic więcej poza tym, że „będzie przepyszne najpyszniejsze jedzenie, słońce, plaża i kokosy”. Pozazdrościć! Ale jeśli wy nie wybieracie się na wakacje, to warto ożywić jesienne spacery tak jak aktorka. Frycz wrzuciła do sieci przecudne zdjęcie Helenki w króliczkowej stylizacji. Każdy maluch będzie wyglądał uroczo z długimi uszkami. I nie chodzi o przebranie, a o piękną czapkę, kombinezon i buciki, wszytko z długimi zajęczymi uszami. Stylizacja małej Helenki jest warta kilkaset złotych, ale my znalazłyśmy dla was kilka równie fajnych rzeczy w atrakcyjnych cenach.

Na jesienne spacery przyda się ciepły rampers. To świetny wybór dla bardzo małych dzieci, które nieustannie szukają skarbów oraz śladów jesieni, przykucają i się schylają. Dzięki temu jednoczęściowemu ubranku możesz mieć pewność, że maluszek nie zmarznie i przy takiej gimnastyce nie będzie miał odkrytych pleców. Ślicznie i swobodnie! - To lubimy!

Jeśli w domu masz trochę starsze dziecko postaw na elegancki płaszczyk. Sprawdzi się od święta i na co dzień.

Natomiast jeśli już macie okrycie wierzchnie na te chłodne dni, nic straconego! Znalazłyśmy kilka bardzo fajnych uszatych komplecików.

Zobacz także

Źródło: Instagram

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama