Nestle little steps

Nadaj dobry kierunek! Wypełnij ankietę i zostań testerką mleka następnego Nestlé LITTLE STEPS® 2.

Obserwowanie rozwoju dziecka jest fascynujące. Codziennie widzisz jak pokonuje nowe przeszkody i jak osiąga sukcesy. Żeby wspierać go w tych aktywnościach niezbędne jest dostarczenie składników, które pomogą mu zdrowo rosnąć i rozwijać się. Pomóż mu stawiać najważniejsze pierwsze kroki z mlekiem następnym Nestlé LITTLE STEPS® 2.
Nestle little steps

Mleko następne LITTLE STEPS® 2 przeznaczone jest dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia. Ma dostarczać niezbędnych składników odżywczych w diecie malucha podczas okresu odstawienia od piersi i po jego zakończeniu. Jest odpowiednie także do dokarmiania i stanowi tylko jeden z elementów zróżnicowanej diety niemowlęcia.

Kolejny mały – wielki krok

Dziecko w początkowym okresie życia jest bardzo aktywne i niezwykle intensywnie się rozwija. Odpowiednie żywienie to podstawa, zwłaszcza w najbardziej wymagającym okresie w jego rozwoju. Dlatego tak ważne jest, aby wspierać jego funkcje poznawcze*, dbać o prawidłowy wzrost i obudzić w nim odwagę do podejmowania nowych decyzji!
*Zgodnie z przepisami prawa zawiera: żelazo, które przyczynia się do prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych.

Niezbędne składniki

Skład mleka następnego Nestlé LITTLE STEPS® 2 zawiera składniki odżywcze niezbędne dla optymalnego rozwoju. W składzie ma żelazo*, które przyczynia się do prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych. Wapń* i witamina D* wspomagają rozwój kości, aby maluszek pewnie stawiał każdy krok.
Zapewnienie prawidłowej, dobrze zbilansowanej diety to jeden z najważniejszych sposobów, w jaki pomagasz dziecku się rozwijać. Podając mu mleko LITTLE STEPS® 2 lub później kolejne – LITTLE STEPS® 3, możesz mieć poczucie, że dajesz mu to, co jest odpowiednie dla jego wieku.
*Zgodnie z przepisami prawa.


Wypełnij ankietę i zostań jedną ze 100 testerek mleka następnego Nestlé LITTLE STEPS® 2.

Ważna informacja:

Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać.
Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Gdy maluszek przyjdzie na świat, najlepszym dla niego sposobem żywienia jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami.Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka.
Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu.Przed podjęciem decyzji dotyczącej karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.


Artykuł powstał z udziałem marki Nestlé

Zobacz także

Popularne tematy