Wyniki
Laureaci
Chcę testować
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
marko
Marko
Karmienie

Rewolucja w karmieniu - butelki i akcesoria Nanobebe

Jako mama wiesz, że najlepszą rzeczą, jaką możesz podarować swemu maluszkowi, jest twoje mleko. Jeżeli jednak nie masz możliwości podania pokarmu prosto z piersi, wtedy z pomocą przychodzą różne akcesoria. Sprawdź, w jakich sytuacjach warto z nich skorzystać i które będą idealne dla Ciebie.

Jako mama, doskonale wiesz, że najlepszą rzeczą, jaką możesz dać swemu dziecku, aby prawidłowo się rozwijało, jest Twój naturalny pokarm. To właśnie w nim znajdują się najważniejsze składniki odżywcze. Zdarzają się jednak sytuacje, w których nie masz możliwości, aby podać maluszkowi mleko bezpośrednio z piersi. Na przykład wtedy, gdy musisz wrócić do pracy, masz nawał mleczny lub problem z laktacją. Wówczas optymalną opcją jest odciąganie pokarmu. Jednak ciągłe chłodzenie, zamrażanie i podgrzewanie mleka może prowadzić do utraty jego właściwości odżywczych. Dlatego wypróbuj butelkę Nanobébé oraz inne akcesoria do karmienia, które ułatwią życie tobie i twoim bliskim!

To nie jest zwykła butelka na mleko

Rewolucyjna butelka Nanobébé do karmienia i przechowywania pokarmu została zaprojektowana tak, aby zachować jak najwięcej ważnych składników odżywczych zawartych w mleku mamy. Dzięki unikalnej geometrii mleko równomiernie wypełnia wnętrze butelki, co pozwala na 2 razy szybsze ogrzanie oraz 2 razy szybsze schłodzenie pokarmu. Skrócenie tych procesów redukuje namnażanie bakterii oraz pozwala na zachowanie wartości odżywczych zawartych w mleku. Równocześnie zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów, które mogłyby zaszkodzić dziecku. Butelka Nanobébé posiada antyalergiczny smoczek, zaprojektowany tak, aby przypominał kształt piersi. Ułatwia to przejście między karmieniem piersią a butelką. W zestawie znajduje się także adapter, dzięki któremu możesz pompować mleko bezpośrednio do butelki, a następnie przechowywać ją w zamrażarce lub lodówce.

marko
Marko

Maluszek nie będzie już płakał, gdy wyjdziesz!

Konstrukcja butelek Nanobébé pozwala na łatwe układanie ich jedna na drugiej – w stos, co pomaga zaoszczędzić miejsce w lodówce lub zamrażarce oraz śledzić kolejność naprzemiennego odciągania mleka. Dodatkowo nowatorski design produktu przypominający kształt piersi, pozwala dziecku utrzymać butelkę oraz samodzielnie spożywać pokarm o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnych butelek. Tym samym mama, jeśli tego potrzebuje, nie będzie mieć już trudności związanych z wyjściem z domu i pozostawieniem maluszka pod opieką np. taty lub babci.

Rodzice testują butelka Nanobebe
Marko

Smoczek, który zmniejsza objawy kolki

Teraz będziesz mogła zostawić maluszka pod opieką taty bez obaw, że nie poradzi sobie w trudnej sytuacji. Jednym z kryzysowych momentów, może być atak kolki niemowlęcej. Na szczęście smoczek do butelki Nanobébé wyposażony jest w zaawansowany system wentylacji 360°, który pomaga zmniejszyć kolkę, redukując ciśnienie wewnątrz butelki podczas karmienia. Dzięki temu niemowlę nie połyka powietrza w trakcie posiłku, co wpływa korzystnie na przewód pokarmowy.

marko
Marko
Rodzice testują butelka Nanobebe
Marko

Bez trudu przechowasz swój pokarm

Jeżeli zajdzie potrzeba zostawienia maluszka pod opieką innej osoby, odciągnięte mleko będziesz mogła przechować w sterylnych torebkach do przechowywania pokarmu. Są to specjalne torebki, przeznaczone do przechowywania mleka w płytkiej warstwie – tym samym schładzają i rozmrażają się szybko, redukując rozwój bakterii i zachowując składniki odżywcze. Na torebkach znajduje się specjalne miejsce na wpisanie daty, objętości, czasu oraz imienia. Torebki do przechowywania mleka kobiecego Nanobébé są trwałe, szczelne i odporne na rozrywanie. Wykonane są z wytrzymałego materiału, mają podwójny zamek, taki jak w torebkach strunowych. Ponadto precyzyjnie mierzą ilość mleka, są wolne są od BPA oraz ftalanów i zajmują mało miejsca.

marko
Marko

Podgrzej mleko w razie potrzeby

Mleko kobiece powinno się podgrzewać w misce z ciepłą wodą, żeby zapobiec przegrzaniu. Teraz jest na to lepszy sposób. Wystarczy, że umieścisz butelkę lub torebkę z pokarmem na zakrzywionym dnie miski, a następnie napełnisz ją ciepłą wodą. Twoje mleko natychmiast osiągnie odpowiednią temperaturę karmienia. Pojemnik do podgrzewania pokarmu jest najszybszym systemem podgrzewającym na rynku i optymalnym produktem do podgrzania mleka kobiecego. Dzięki unikalnemu kształtowi, podgrzewacz szybko i równomiernie podgrzewa zarówno mleko w butelce, jak i w torebkach, a cenne składniki odżywcze nie są niszczone z powodu przegrzania.

marko
Marko
marko
Marko

Smoczek uspokajający na trudne chwile

Maluszek często płacze? Ratunkiem w takiej sytuacji może być smoczek uspokajający Flexy, który ukoi niemowlę. Jest wykonany z bezpiecznego silikonu wolnego od BPA. Smoczek jest wytrzymały i wyjątkowo miękki, a jego unikalny kształt zapewnia zdrowy rozwój jamy ustnej. Jednoczęściowa, silikonowa konstrukcja spełnia wytyczne American Academy of Pediatrics dla noworodków.

marko
Marko


Butelka Nanobébé oraz towarzyszące jej akcesoria to prawdziwa innowacja w dziedzinie karmienia maluszków. Jeżeli do tej pory wydawało ci się, że odciąganie mleka to niebywale skomplikowana rzecz, po użyciu tych produktów z pewnością zmienisz zdanie! Jeżeli będziesz musiała zostawić maluszka pod opieką bliskiej osoby, przygotowanie oraz kontrola jakości posiłku będą naprawdę łatwe. Butelki i akcesoria Nanobébé, oprócz funkcji, jaką spełniają, wyróżniają się też nowatorskim designem, który z pewnością spodoba się każdej mamie! 

Materiał powstał przy współpracy z: Marko

Rodzice testują butelka Nanobebe
Marko
Karmienie
Mamy przetestowały butelkę do karmienia Nanobébé. Co o niej sądzą?
Butelka do karmienia to bardzo praktyczna rzecz w domu młodej mamy. Szczególnie przydaje się w sytuacjach, gdy nie ma możliwości podania dziecku mleka prosto z piersi. Jak znaleźć tę najlepszą? Sprawdź wyniki testu butelki Nanobébé i dowiedz się, co sądzą o niej mamy.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'B7aQba9C4w3cZk3Q5XpLHrcfTMk8.KwIKucc.yMGjw..R7', 'qbgqovnhji', 'byxefalexeeiojnurwispmaqpdlh']); Gdy mama ma problemy z laktacją lub musi zostawić maluszka pod opieką bliskiej osoby, optymalną opcją jest odciąganie pokarmu i karmienie dziecka butelką. Jednak którą butelkę wybrać? Na rynku jest ich ogromny wybór... Postanowiliśmy to sprawdzić i poprosiliśmy mamy o przetestowanie nowej, rewolucyjnej butelki do karmienia Nanobébé . Sprawdź, jak wypadły testy. Butelki do karmienia niemowląt - sprawdź opinie Ta butelka to hit! 100% mam poleca butelkę Nanobébé innym rodzicom, a 96% uważa ją za potrzebną i ułatwiającą proces macierzyństwa. Przede wszystkim mamy doceniły ją za unikalny kształt oraz za to, że maluszek w trakcie posiłku właściwie nie czuł różnicy, że pije z butelki zamiast z piersi. Dzięki unikalnej geometrii mleko równomiernie wypełnia wnętrze butelki, co pozwala na 2 razy szybsze ogrzanie oraz schłodzenie pokarmu. Skrócenie tych procesów redukuje namnażanie bakterii oraz pozwala na zachowanie wartości odżywczych zawartych w mleku. Równocześnie zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów, które mogłyby zaszkodzić dziecku. Większość mam twierdzi, że pokarm po podgrzaniu w butelce nie zmienił swej konsystencji i dalej zachowywał swoje wartości odżywcze. A dzięki zawartemu w zestawie adapterowi, mleko można pompować bezpośrednio do butelki, a następnie przechowywać je w zamrażarce lub lodówce.   Nanobébé ułatwia karmienie i... życie Zdaniem 97% mam przygotowanie mleka dzięki butelce Nanobébé zajmuje o wiele mniej czasu, a tym samym maluch krócej czeka na posiłek. Dzieci z łatwością chwytały butelkę, utożsamiając ją z piersią mamy. Także odciąganie mleka laktatorem podłączonym bezpośrednio...

Rodzice testują butelka Nanobebe
Marko
Patronaty
Rewolucja w karmieniu niemowląt! Przetestuj 1 z 30 butelek Nanobébé
Zastanawiasz się, jaka butelka do karmienia będzie najlepsza dla Twojego dziecka? Przetestuj 1 z 30 butelek Nanobébé i odkryj rewolucyjny sposób karmienia swojego maluszka!

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'B7aQba9C4w3cZk3Q5XpLHrcfTMk8.KwIKucc.yMGjw..R7', 'wphthlkouo', 'dmwzgngitmjtdymwaqphcvflmals']); Jako mama, doskonale wiesz, że najlepszą rzeczą, jaką możesz dać swemu dziecku, aby prawidłowo się rozwijało, jest Twój naturalny pokarm. To właśnie w nim znajdują się najważniejsze składniki odżywcze. Zdarzają się jednak sytuacje, w których nie masz możliwości, aby podać maluszkowi mleko bezpośrednio z piersi. Na przykład wtedy, gdy musisz wrócić do pracy, masz nawał mleczny lub problem z laktacją. Wówczas optymalną opcją jest odciąganie pokarmu . Jednak ciągłe chłodzenie, zamrażanie i podgrzewanie mleka może prowadzić do utraty jego właściwości odżywczych. Dlatego, w trosce o jakość mleka mamy,  zaprojektowano rewolucyjną butelkę do karmienia Nanobébé . Na czym polega jej wyjątkowość? Co wyróżnia butelkę Nanobébé? Dzięki unikalnej geometrii mleko równomiernie wypełnia wnętrze butelki, co pozwala na 2 razy szybsze ogrzanie oraz schłodzenie pokarmu . Skrócenie tych procesów redukuje namnażanie bakterii oraz pozwala na zachowanie wartości odżywczych zawartych w mleku.  Równocześnie zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów, które mogłyby zaszkodzić dziecku. W zestawie zawarty jest adapter , dzięki któremu możesz pompować mleko bezpośrednio do butelki, a następnie przechowywać ją w zamrażarce lub lodówce. Konstrukcja butelek Nanobébé pozwala na łatwe układanie ich jedna na drugiej - w stos, co pomaga zaoszczędzić miejsce w lodówce lub zamrażarce oraz śledzić kolejność naprzemiennego odciągania mleka. Dodatkowo nowatorski design produktu przypominający kształt piersi , pozwala dziecku utrzymać butelkę oraz samodzielnie spożywać pokarm o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnych butelek. Tym samym...

marko
Marko
Karmienie
ABC karmienia butelką
Czasami bywa tak, że mama nie jest w stanie podać dziecku pokarmu prosto piersi. Planujesz karmić butelką? Sprawdź, co musisz wiedzieć na temat i jakie akcesoria ci się przydadzą.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'bP.rEI_ogGHwA7i6IGlfl.VmDfyRaFtjjuxBqFVasg..Z7', 'qhhmilpgxa', 'csrqqvakdomuxnmwhqxmcjjuevne']); Karmienie piersią to wspaniałe doświadczenie i zarazem najlepsza rzecz, jaką możesz podarować swojemu maluszkowi. Bywa jednak, że istnieje konieczność odciągania pokarmu. Na przykład wtedy, gdy musisz wrócić do pracy lub kiedy masz problemy z laktacją. Wydaje ci się, że karmienie butelką jest skomplikowane i czasochłonne? Mając w głowie ułożony plan oraz odpowiednie akcesoria pod ręką, z pewnością poczujesz się pewniej. A oto nasze rady: Znajdź butelkę, którą pokocha twoje dziecko Do tej pory dziecko piło z piersi, dlatego najlepszą opcją jest znalezienie butelki, która będzie ją przypominać kształtem. Nanobébé to pierwsza butelka do karmienia niemowląt zaprojektowana specjalnie, by zachować jak najwięcej ważnych składników odżywczych zawartych w mleku mamy . Dzięki unikalnej geometrii mleko równomiernie wypełnia wnętrze butelki, co pozwala na 2-3 razy szybsze ogrzanie oraz schłodzenie pokarmu. Skrócenie tych procesów redukuje namnażanie bakterii oraz pozwala na zachowanie wartości odżywczych zawartych w mleku. Równocześnie zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów, które mogłyby zaszkodzić dziecku. Nowatorski design produktu przypominający kształt piersi pozwala dziecku utrzymać butelkę oraz samodzielnie spożywać pokarm o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnych butelek. Używaj tylko czystych butelek Zanim przyrządzisz dziecku mleko upewnij się, że butelka jest czysta i sucha. Wiele mam wyparza je w tradycyjny sposób – zanurzając we wrzącej wodzie i czekając, aż wszystko ostygnie. Niestety taki sposób czyszczenia nie daje stuprocentowej gwarancji, że wszystkie bakterie zostaną usunięte. Dlatego o wiele lepiej...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Współpraca reklamowa
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
wierszyk o Mikołaju
Święta i uroczystości
Wierszyk o Mikołaju –​ krótkie, łatwe i śmieszne propozycje
Ewa Janczak-Cwil
Co na odporność dla dzieci
Zdrowie
Co na odporność dla dziecka – 6 skutecznych i sprawdzonych metod [oraz 3 produkty z apteki]
Joanna Biegaj
Adwent
Święta i uroczystości
Adwent: co to jest, kiedy się zaczyna i kończy? Zwyczaje i symbole adwentu
Luiza Słuszniak
ukraińskie imiona
Imiona
Ukraińskie imiona: męskie i żeńskie + tłumaczenie imion ukraińskich
Joanna Biegaj
Mikołajki życzenia
Święta i uroczystości
Życzenia na mikołajki 2022 – oryginalne i śmieszne wierszyki
Joanna Biegaj
Co to są roraty?
Święta i uroczystości
Roraty: co to za msza? Kiedy są odprawiane i jak wyglądają?
Luiza Słuszniak
witamina D
Zdrowie
Witamina D – korzyści, normy dla dzieci dzieci i dorosłych, źródła witaminy D
Małgorzata Wódz
sennik dziecko
Aktualności
Sennik: dziecko – znaczenie snów, w których pojawiają się dzieci
Joanna Biegaj
mleko z czosnkiem
Zdrowie
Mleko z czosnkiem – jak działa, na co pomaga, przepisy
Joanna Biegaj
Glukoza w moczu w ciąży
Zdrowie w ciąży
Glukoza w moczu w ciąży – co oznacza, jakie objawy jej towarzyszą?
Ewa Janczak-Cwil
Zabawy mikołajkowe
Święta i uroczystości
Zabawy na mikołajki: gry, konkursy, zabawy ruchowe i inne pomysły mikołajkowe
Joanna Biegaj
Jak wzmocnić odporność?
Zdrowie
Naturalne sposoby na wzmocnienie organizmu u dziecka: zakwas, oxymel, miód i inne
Adrianna Trusiuk
zasiłki dla samotnej matki
Prawo i finanse
Zasiłki dla samotnej matki –​ co przysługuje? Świadczenia, dodatki, zasiłek z MOPS
Małgorzata Wódz
masa solna przepis i ozdoby z masy solnej
Gry i zabawy
Masa solna – jak zrobić idealną masę solną krok po kroku [PRZEPIS]
Magdalena Drab
dekoracje świąteczne, śnieżynka
Święta i uroczystości
Śnieżynki z papieru – 7 wzorów do wycinania
Agnieszka Szumigaj
Wierszyki świąteczne
Święta i uroczystości
Wierszyki świąteczne: krótkie, śmieszne, dla dzieci, życzenia SMS
Milena Oszczepalińska
gorączka u dziecka
Pielęgnacja
Przegrzanie dziecka: objawy, co zrobić, gdy dziecko jest przegrzane
Małgorzata Wódz
list do Mikołaja
Święta i uroczystości
List do św. Mikołaja – 8 wzorów do druku
Magdalena Drab
Tran dla dziecka
Żywienie
Tran dla dziecka –​ jaki wybrać, od kiedy i ile podawać? Wyjaśnia pediatra
Małgorzata Wódz
jak ubierać niemowlę jesienią
Pielęgnacja
Jak ubierać niemowlę jesienią – co założyć dziecku na spacer i w domu?
Joanna Biegaj