Skóra dziecka jest bardzo cienka, delikatna i niedojrzała - zarówno pod względem budowy, jak i funkcjonalności. Wymaga specjalnej pielęgnacji i stosowania bardzo łagodnych kosmetyków. Nowość BEZPIECZNY KREM OCHRONNY do twarzy SPF50+, jak i cała linia PHARMACERIS B to preparaty dla wrażliwej skóry noworodków, niemowląt i dzieci, które powstały w Centrum Naukowo- Badawczym Dr Irena Eris. Stworzone w oparciu o najwyższej klasy łagodne i skuteczne składniki roślinne, są:

Reklama

• hipoalergiczne
• wykazują wysoką tolerancję i skuteczność
• przebadane klinicznie i dermatologicznie
• nie zawierają parabenów, konserwantów, barwników, SLES, SLS, mydła i kompozycji zapachowej
• posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka
• BEZPIECZNE JUŻ OD MOMENTU NARODZIN.

materiały prasowe

BEZPIECZNY KREM OCHRONNY do twarzy SPF50+ polecany jest do codziennej ochrony delikatnej skóry dzieci i niemowląt od 1 dnia życia. Chroni przed intensywnym nasłonecznieniem i czynnikami zewnętrznymi takimi jak zimno czy wiatr. Rekomendowany jest również dla skóry atopowej, nadwrażliwej i podatnej na alergię na promienie słoneczne oraz na filtry chemiczne.
Krem, oparty w 100% na filtrach mineralnych, odbija i rozprasza promienie słoneczne zapewniając bardzo wysoką ochronę skóry przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Tworzy na powierzchni skóry ekran mineralny, zmniejszając ryzyko przenikania w głąb
skóry szkodliwego promieniowania UVA i UVB. Minimalizuje powstawanie uszkodzeń i poparzeń słonecznych. W znacznym stopniu neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za reakcje fotouczulające i hamuje skłonności do alergii, podrażnień, świądu oraz wyprysków słonecznych. Higroskopijne cząsteczki wspomagają regenerację naskórka, likwidują objawy ściągnięcia i napięcia skóry oraz chronią ją przed wysuszeniem.

W serii Pharmaceris B znajdują się także inne dermokosmetyki do pielęgnacji niemowląt i dzieci:
DELIKATNY ŻEL DO MYCIA CIAŁA I GŁOWY , OCHRONNO-KOJĄCY KREM DO TWARZY, NAWILŻAJĄCY BALSAM DO CIAŁA , KREM ZAPOBIEGAJĄCY PODRAŻNIENIOM I ODPARZENIOM PIELUSZKOWYM

Reklama

Więcej na www.pharmaceris.com

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama