Wersja animowana bajki o słoniku Dumbo pochodzi z 1941 roku. Główny bohater Dumbo lata i powoli zaczyna nabierać więcej wiary w siebie. To disneyowska opowieść, która nawet po niemalże osiemdziesięciu latach jest nadal aktualna. Teraz Disney zapowiada jej aktorską wersję. W roli głównej komputerowo wygenerowany słoń - robi wrażenie, w towarzystwie między innymi takiej sławy Hollywood, jak Collin Farrel.

Reklama

Dumbo - zwiastun aktorskiej wersji Disneya

Już sam zwiastun jest nastrojowy, wzruszający i zapowiada się na niezłe rodzinne kino z przesłaniem.
Zresztą zobaczcie sami!

Piękna muzyka, niesamowite zdjęcia i magiczny świat oraz Tim Burton za sterami tej filmowej produkcji gwarantują mnóstwo emocji, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Tim Burton zrealizował już baśniową wersję "Alicji w Krainie Czarów" czy niesamowity film "Charlie i fabryka czekolady".

Zobacz też: Szukamy najlepszego ojca! Zagłosuj w naszym plebiscycie!

Dumbo będzie przeżywał nowe przygody

Holt Farrier, grany przez Colina Farrella, były cyrkowiec, po powrocie z wojny pracuje w ledwo prosperującym cyrku, gdzie dostaje pod opiekę nowo narodzonego słonika. Wszyscy się z niego śmieją, bo ma olbrzymie uszy. Dzieci Fariera dokonują jednak niesamowitego odkrycia...Jakie będą nowe przygody Dumbo? Jeszcze nie wiadomo. Wiadomo jednak, że latanie będzie już pokazane na samym początku filmu!

Zobacz także

Film ma wejść do kin na świecie 29 marca 2019 roku. Już nie możemy się doczekać!

A tu dla porównania wersja animowana z 1941 roku!

Wybierzecie się do kina na "Dumbo"? Znacie animowaną wersję bajki o słoniku?

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama