Czy wasz szczeniaczek rasy Cavalier King Charles Spaniel nie czuje się trochę samotny? Jeśli tak, mamy dla was dobrą wiadomość! Już dziś możecie sprawić mu przyjaciela - ślicznego czarnego pieska rasy Labrador Retriver. Do kiosków trafił właśnie 2. numer kolekcji The Dog.

Reklama

Labrador - pies ratownik

W nowym numerze kolekcji The Dog poznacie bliżej rasę Labrador Retriver. Te potulne i łagodne psy są doskonałymi kompanami do pracy i zabawy, świetnie sprawdzają się też jako pupile rodzin z małymi dziećmi. Nie każdy jednak wie, że labradory to także doskonałe psy myśliwskie i ratownicze. O jednym z takich czworonogów - wyjątkowym labradorze o imieniu Endal - będziecie mogli przeczytać w najnowszym magazynie The Dog. Dowiecie się także, jak pielęgnować swojego pupila oraz jakie zdolności sportowe posiada pies tej rasy. Przeczytacie także ciekawą historię o tym, jak labrador Moise ze zwykłego psa stał się gwiazdą filmową, oraz poznacie sławnych posiadaczy labradorów.

Ponieważ labradory to bardzo przyjacielskie psiaki, wasz nowy pupil z pewnością szybko zaprzyjaźni się z waszym Cavalierem. Nasze redakcyjne polubiły się już tak bardzo, że nie rozstają się nawet na chwilę:)

materiały prasowe

Już za 2 tygodnie do waszej psiej kompanii dołączy uroczy sznaucer miniaturowy.
Przeczytaj więcej o kolekcji The Dog.
Prenumeratę z dodatkowymi prezentami możesz zamówić na hitsalonik.pl
Zajrzyj też na www.kolekcjathedog.pl

Reklama

Patronem kolekcji The Dog jest Babyonline.pl.

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama