Organizacja urodzinowego przyjęcia dla Dziecka wiąże się z wieloma decyzjami, które musi podjąć Rodzic organizujący takie spotkanie. Przedstawiamy krótki przewodnik, który pozwoli przejść w ekspresowym tempie od planów do działania, czego zwieńczeniem będą uśmiechy na twarzach naszych Pociech.

Reklama

Kilka zasad przy organizacji przyjęcia malucha

 1. Znajdźmy czas na spokojną rozmowę o oczekiwaniach i marzeniach Dziecka. Może się okazać, że jeszcze dwa tygodnie temu Piraci i ich zagadki były najlepszą zabawą w przedszkolu, natomiast od wczoraj nastał czas zabaw w Gwiezdne Wojny.
 2. Porozmawiajmy o liczbie Gości i stwórzmy razem z Dzieckiem wstępną listę. Zaangażujmy Dziecko w te działania, żeby poczuło się gospodarzem przyjęcia.
 3. Rozmowa o oczekiwaniach kulinarnych jest nie lada wyzwaniem i dobrze jest przeprowadzić ją w kilku etapach, najlepiej podczas posiłków i wspólnych eksperymentów w kuchni. Dziecko może nie znać wszystkich smaków, bądź obawiać się spróbowania nowych. To naszym zadaniem jest pokazanie nowych smaków przez zabawę i rozbudzenie kulinarnej ciekawości. Przy okazji uzyskamy informację, które smaki nasze Dziecko chciałoby znaleźć podczas urodzinowego przyjęcia.
 4. Na tym etapie mamy już jasność w kwestii: atrakcji, Gości i wstępnego wyboru smaków. Teraz czas na wybór daty i miejsca oraz doprecyzowanie menu.
 5. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urodzinową w batida Plac Konstytucji.
materiały prasowe

Co oferuje batida dla dzieci?

 • Wynajem przestronnej sali bankietowej Varsovie z pięknym widokiem na Plac Konstytucji. Dobra komunikacja i dogodny dojazd.
 • Catering #NaSłono i #NaSłodko piękny w formie, zaskakujący w smaku i dostosowany zarówno do potrzeb Małych jak i Dużych Gości. Dla Rodziców oczekujących na swoje Pociechy przygotowaliśmy specjalne menu.
 • Szeroki wybór animacji urodzinowych, m.in. Indianie, Piraci, Mali Agenci, Mała Miss, Kinderbal, Scooby Doo i zamek strachów, Gwiezdne Wojny.
 • Możliwość wynajęcia obsługi kelnerskiej.
 • Tworzymy oferty szyte na miarę oczekiwań naszych Klientów. To bardzo ważne w przypadku specjalnych oczekiwań dotyczących diety Małych Gości wykluczających konkretne alergeny bądź smaki.
Reklama
 1. Dlaczego zapraszamy do nas? Jesteśmy rodzinną firmą, która od 27 lat spełnia marzenia podniebienia Dzieci i nie tylko. Sprawianie im radości i widok uśmiechu na ich twarzach jest dla nas najpiękniejszą recenzją i motywacją do podejmowania nowych działań i tworzenia nowych smaków.
 2. Kontakt: catering@batida.pl | Oferta: www.batida.pl/catering | www.batida.pl | www.facebook.com/BatidaWarsaw
materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama