W 2019 roku Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy została mamą. Teraz znowu jest w ciąży, co oficjalnie potwierdziła w rozmowie z jednym z magazynów. Internauci już wcześniej spekulowali na ten temat, jednak aktorka do tej pory w żaden sposób nie odniosła się do plotek. Teraz wyjaśniła dlaczego.

Reklama

Gratulowanie ciąży za wcześnie jest nie na miejscu

Aktorka wyjaśniła, dlaczego nie potwierdziła wcześniej plotek o ciąży. Powiedziała również, co myśli na temat zbyt wczesnych gratulacji: „Gratulowanie komuś ciąży lub pytanie o ciążę w momencie, kiedy ta osoba nie poruszyła tematu ciąży, a tym bardziej jej nie potwierdziła, jest bardzo nie na miejscu z wielu powodów. Może to po prostu skrzywdzić kobietę. Są różne trudne sytuacje. Kobieta może mieć problemy z wagą i ja również miałam kiedyś takie problemy i w tamtym czasie medialne spekulacje o ciąży nie pomagały”.

Chłopczyk czy dziewczynka?

Aga zdradziła także, że wolałabym teraz zostać mamą chłopczyka: „Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa”.

Trudny początek ciąży

Pierwsze objawy ciąży mogą być męczące dla kobiety, na szczęście aktorka mogła liczyć na wsparcie swojego męża. „Miałam nudności, a przez trzy tygodnie spałam po kilkanaście godzin na dobę. Nie wiedziałam, że to w ogóle jest możliwe! Na szczęście mój mąż stanął na wysokości zadania i zajmował się Emilką” - powiedziała Aga.

Zobacz także

Źródło: plotek.pl

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama