Ida Nowakowska nie ma żadnych wątpliwości, że panowie mają świadomość, jak ważna jest rola matek w życiu ich dzieci: „Mężczyźni widzą, że mamy się poświęcają, że dają z siebie wszystko”.

Reklama

Dzień Dziecka: służbowo w Caritas

Prezenterka przyznała w rozmowie z redaktorką Jastrząb Post, że zanim została mamą, Dzień Dziecka zawsze spędzała wśród dzieci. Najczęściej tych, które nie mają rodziców. A w tym roku?

„Planujemy pojechać do miejsca, które już odwiedziłam raz, czyli naszego zaprzyjaźnionego ośrodka Caritas” – poinformowała. Placówka ta przyjęła około stu dzieci z sierocińców ukraińskich. Maluchy udało się ewakuować z Ukrainy już pierwszego dnia wojny.

Ida Nowakowska nie ma wątpliwości, że małym Ukraińcom w polskim ośrodku Caritas jest bardzo dobrze. I bardzo się cieszy, że wraz ze swoją ekipą będzie mogła odwiedzić je właśnie w Dzień Dziecka. Tym bardziej że będzie mogła zabrać ze sobą synka.

Ida Nowakowska: „Mężczyźni widzą, że mamy się poświęcają”

W rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post Ida Nowakowska odniosła się również do Dnia Matki – obchodziła go razy dwa.

Zobacz także

„Ostatnio był amerykański Dzień Matki. My często obchodzimy te amerykańskie święta. I polskie, tak podwójnie. Dla takiej polsko-amerykańskiej mamy jak ja to jest bardzo fajne. Spędziłam ten dzień, obdarowując miłością moją mamę, którą naprawdę bardzo kocham i jestem jej wdzięczna za wszystko, co mi daje do dzisiaj. Jest takim moim przykładem i inspiracją” – powiedziała prezenterka.

Dodała też, że jej mąż robił wszystko, by zarówno ona, jak i jej mama czuły się wspaniale: „Za to, że tak opiekujemy się Maksem, bo to jest piękne”.

źródło: Jastrząb Post

Piszemy też o:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama