Ania Lewandowska pokazała na Instastories, jak Klara prowadzi wózek z małą Laurą. Ten model gondoli to prawdopodobnie ten sam wózek, którym wcześniej Ania woziła starszą córkę. Na filmie widać budkę w kwiatowy wzór i czarną rączkę z pozłacanym stelażem.

Reklama

Wózek Laury Lewandowskiej: jaki to model?

Ania Lewandowska wybrała dla córek bardzo kobiecy, stylowy wózek niemieckiej marki Cybex. Ten konkretny model to Cybex Spring Blossom, który łączy praktyczny design z nowoczesnością i elegancją. Laura jeździ w luksusowym wózku z kwiatową, jasną budką i pozłacaną ramą, ale dostępna jest również wersja z budką w ciemnym kolorze oraz czarnym lub z chromowanym stelażem. Czarny wózek Cybex Ani Lewandowskiej zaprojektował Jeremy Scott, dyrektor domu mody Moschino, i pewnie dlatego to dość spory wydatek, bo nowy model 3w1 ze spacerówką i fotelikiem samochodowym Cloud Z i-Size to koszt ok. 8-10 tys. zł. Za wózek głęboki bez dodatków trzeba zapłacić ok. 5,5 tys. zł, ale sama gondola kosztuje niewiele ponad 2 tys. zł (i będzie pasować do starszych wersji stelaża od wózków Cybex Priam!).

Inne gondole Cybex można kupić w jeszcze niższych cenach, ta np. wygląda równie stylowo co wózek Ani Lewandowskiej:

Gondola Cybex Balios S Black Ferrari

gondola cybex black ferrari
mat. prasowe

A tę gondolę Cybex kupisz za mniej niż 400 zł!

Gondola Cybex M do wózka Balios M Iris M-Air

gondola cybex balios
mat. prasowe

Zobacz także

Warto też sprawdzić inne wózki z oferty Cybex – są solidne, wytrzymałe, lekkie i wygodne w prowadzeniu – idealne do miasta. I trudno oderwać od nich wzrok! Niektóre modele można kupić w promocji.

Ania Lewandowska z córkami na spacerze

Ania Lewandowska chętnie pokazuje, jak spędza czas z rodziną, a odkąd na świat przyszła jej młodsza córka Laura, na Instagramie przybywa uroczych zdjęć obu dziewczynek. Fani mogli już zobaczyć wyprawkę Laury Lewandowskiej, w tym praktyczny kosz Mojżesza i wygodne gniazdko dla noworodka. Teraz na spacerze z córkami Ania pochwaliła się wózkiem Laury i chociaż to towar z górnej półki cenowej, warto się zainspirować podczas zakupów dla dziecka.

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama