Ashford Evans, mama 3 dzieci i blogerka, opisała na blogu Biscuits and Crazy sytuację, którą nazwała "najgorszą rodzicielską historią, jaką kiedykolwiek przeczytasz". Kiedy Ashford wróciła do domu po służbowej podróży, wszyscy już spali. Weszła do łazienki, a tam... Musicie przeczytać jej historię!

Reklama

"Czułam się jak w raju!"

"Kiedy weszłam do łazienki, poczułam słodki cytrusowy zapach. Cała łazienka pachniała tak, jakby ktoś ją wyszorował tuż przed moim przyjazdem. Zaczęłam się rozglądać, zaskoczona, że mój mąż wpadł na to, by posprzątać dom przed moim powrotem (chyba tylko Bóg wie, jak nienawidzę wracać do brudnego domu). Wtedy to zobaczyłam. Na jednej z półek znalazłam kostkę mydła włożoną do dziecięcej miseczki do płatków. Nie pamiętałam, żebym kupowała grejpfrutowe mydło, ale ono mogło mieć już kilka lat. Moje dzieci mają tendencję do chowania rzeczy i pokazywania mi ich po długim czasie. Wzięłam to mydełko i powąchałam. Zapach świeżego grejpfruta i cisza w domu były dla mnie jak raj! Nie mogłam jednak zapomnieć o tym, że nie miałam pojęcia, kiedy kupiłam takie wyszukane mydełko i gdzie moje dzieci je znalazły. Kilka razy wstawałam, żeby poczuć ten tropikalny zapach. Nie miałam oporów przed umyciem nim rąk, w końcu to tylko mydło" – napisała na blogu Ashford.

Następnego dnia Ashford wróciła do codzienności. Gdy przygotowywała obiad, do kuchni weszła jej córka z mydełkiem przy ustach. Była oczarowana zapachem i powtarzała, jak bardzo jej się podoba. Ashford zapytała, gdzie znalazła to mydełko. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała! "Meeny znalazł to w męskiej łazience na zajęciach taekwondo i przyniósł do domu" – odpowiedziała Eeny. Drogie, pięknie pachnące mydełko było... kostką toaletową.

Ashford przyznała na blogu, że miała dwie opcje: spalić dom albo wypić butelkę wina i udać, że to się nigdy nie przytrafiło. Możecie się domyślać, że wybrała opcję nr 2.

Jak wy byście zareagowały, gdyby wasze dzieci zrobiły wam TAKĄ niespodziankę?

Zobacz także

Czytaj także: Gdy mama potrzebuje 5 minut spokoju... To zdjęcie bawi do łez!

Reklama

źródło: babble.com

Reklama
Reklama
Reklama