Lidl przygotował świąteczną ofertę prezentów dla dzieci: na mikołajki i pod choinkę. Wyjątkowy prezentownik Lidla to mnóstwo kultowych zabawek świetnej jakości i w obniżonych, bardzo przyjaznych cenach. Uwaga, drewniane domki, kuchnie i keyboardy ekspresowo znikają z półek!

Reklama

Prezentownik mikołajkowy Lidla

W Lidlu można od dziś kupić kultowe, uwielbiane przez dzieci zabawki w dobrych cenach. W ofercie aż 40 różnych produktów! Mikołajkowy prezentownik Lidla to propozycja dla dzieci, które marzą o zabawie w sklep, dom, chcą rozwijać talenty muzyczne czy urządzać wyścigi samochodowe. To gotowe pomysły na prezenty!

Drewniane zabawki w Lidlu

Zdecydowanymi hitami świątecznej oferty Lidla są zabawki z drewna: dwustronna tablica edukacyjna (89 zł/ 1 zestaw), kuchnia do zabawy (149 zł/ 1 zestaw), drewniany sklep dla dzieci (199 zł/ 1 zestaw) oraz domek dla lalek (239 zł/ 1 zestaw).

Instrumenty muzyczne w Lidlu

Małym muzykom zaś Lidl proponuje zestaw instrumentów muzycznych (49,99 zł/ 1 zestaw), ukulele (69,90 zł/ 1 zestaw) lub keyboard Yamaha YPT-260 (479 zł/ 1 szt.). To ponadczasowe zabawki, które posłużą dziecku przez wiele lat! A do tego uwrażliwią na muzykę i rozwiną talenty.

Wszystkie zabawki dostępne w Lidlu mają odpowiednie certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania – oznaczone są symbolami GS i TÜV Rheinland oraz symbolem FSC. Zabawki objęto 3-letnią gwarancją. Prezentownik Lidla będzie w sprzedaży od 26 listopada aż do wyczerpania zapasów. Wszystkie zabawki można kupić w sklepach stacjonarnych Lidl, a niektóre także w sklepie internetowym.

Zobacz także

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama