Bądźcie fajną rodzinką z... „Rodzinką”. Nowy magazyn już w kioskach!
O czym jest „Rodzinka”? O dużych dzieciach, o szkole, odrabianiu lekcji i wychowaniu. O tym, jak być szczęśliwym rodzicem i partnerem. Drugiej takiej nie znajdziecie.
Ale wy to macie dobrze, możecie się wyspać – słyszą rodzice starszych dzieci od chronicznie niewyspanych matek i ojców potomstwa w wieku 0-3. To prawda, jest taki czas, gdy marzymy tylko o nocach bez pobudek. A kiedy wreszcie śpimy szczęśliwie aż do rana, budzą nas nowe wyzwania. Oto powód, dla którego pojawia się „Rodzinka”.
Już wyrosła z pieluch, ale jeszcze daleko jej do matury. Przesypia noce, ale ma problem z porannym wstawaniem. Już nie karmi na żądanie, ale często słyszy różne żądania („Na śniadanie to ja zjem chipsy! Chcę większe kieszonkowe! Pomóż mi odrobić lekcje!). Gdzie szukać rozwiązania dla tych i podobnych kłopotów, skoro tematy w pismach dla rodziców kończą się na przedszkolu?
Stąd pomysł na „Rodzinkę”, czyli wydanie specjalne miesięcznika „Twoje Dziecko”. Znajdziecie w nim odpowiedzi na pytania rodzące się w niejednej rodzinie, w której są dzieci w wieku szkolnym. I nie ma znaczenia, czy jest to rodzina tradycyjna, wielopokoleniowa, wielodzietna, patchworkowa czy niepełna. „Rodzinka” jest dla Was.
O czym m.in. piszemy:
- Komputer (smartfon, tablet) - czy jest taki straszny, jak go malują - wyjaśnia psycholog
- Na czym polega fenomen serialu „Rodzinka.pl”? - zdaniem socjologa i odtwórców głównych ról
- Co włożyć do śniadaniówki, żeby dziecko chciało zjeść drugie śniadanie w szkole? - rady dietetyka
- Kieszonkowe dla ucznia - ile dają inni rodzice?
- Przepisy na megaatrakcyjne świąteczne wypieki i ozdoby na Boże Narodzenie do zrobienia przez dzieci lub razem z dzieckiem
- Dziewczyny też kochają piłkę nożną
- Dlaczego angielski dodatkowy musi być obowiązkowy?
- Jak pomóc dziecku, które brzydko pisze?
- Odwieczne pytania o odrabianie lekcji
- Przemoc w szkole
- Jak się kłócić przy dziecku?
- Dlaczego w szkole gryzą wszy?
„Rodzinka” w sprzedaży od 1 grudnia 2015 r.
Cena: 5,99 zł (92 strony)
Polecamy: Czy współczesna szkoła zabija kreatywność?