Grudzień to wyjątkowy miesiąc dla Rybki MiniMini. Od 20 grudnia 2003 roku bohaterka stacji bawi i uczy maluchy w całej Polsce. Z okazji jej 15 urodzin twórcy Rybki przygotowali dla niej i jej fanów fantastyczne prezenty: konkursy z niesamowitymi nagrodami oraz możliwość porozmawiania z Rybką na żywo w kinach.
Rybka MiniMini przygotowała dwa konkursy dla najmłodszych widzów. Pierwszy z nich, „Urodziny z Rybką MiniMini”, zachęca najmłodszych widzów oraz ich rodziny do wysłania filmów z życzeniami dla Rybki. Konkurs startuje w czwartek, 6 grudnia i trwać będzie aż do 6 stycznia 2019 roku. Laureaci zostaną nagrodzeni przyjęciem urodzinowym oraz upominkami zorganizowanym przez stację. Więcej informacji o akcji na stronie: urodziny.miniminiplus.pl

Reklama
mat. prasowe

Dla spóźnialskich Rybka ma jeszcze jedną propozycję i zaprasza fanów do pokazania się obok niej na ekranie. Całoroczny konkurs: „Moje urodziny” wystartuje w poniedziałek, 17 grudnia. By wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę internetową mojeurodziny.miniminiplus.pl i zamieścić zdjęcie oraz informację o dacie urodzin swojej pociechy. W ramach programu „Moje urodziny” na antenie MiniMini+ pokazywane będą zdjęcia jubilatów.
Solenizantka świętuje swoje urodziny również w Multikinach! Rybce podarowano niezwykły prezent, możliwość porozmawiania z widzami na żywo. Twórcy Interaktywnego Show, stacja MiniMini+, polska sieć kin Multikino oraz firma Verne Vision, przygotowali specjalne pokazy, w ramach których mali widzowie wspólnie z bohaterką show przeżywają niezwykłe przygody i decydują o przebiegu fabuły. Dzieci nie tylko widzą Rybkę na dużym ekranie, ale także mogą wejść z nią w różnego rodzaju interakcje, takie jak rozmowa czy wspólne śpiewanie i taniec.

Reklama
Reklama
Reklama