MiniMini+

Minimini liveczat
MiniMini+
bajka dla dzieci

Wartościowe bajki – jak je rozpoznać? [LIVECZAT Z EKSPERTKAMI]

Co to znaczy „dobra bajka dla dziecka”? Co puszczać dwuletniemu maluchowi, a co przedszkolakowi? I jak długo brzdąc może siedzieć przed ekranem? Zobacz, co na te i podobne pytania odpowiadały ekspertki MiniMini+, dr Aleksandra Piotrowska i Katarzyna Dołhun.
Katarzyna Imiołek
MiniMini+
bajka dla dzieci
porady psychologa

Dobra bajka, czyli jaka? Sprawdź, co warto włączać maluchowi!

Co to znaczy „dobra bajka”? Ile i jakie bajki warto polecać rodzicom małych dzieci? Zobaczcie, co na ten temat mówią ekspertki MiniMini+, dr Aleksandra Piotrowska, psycholog, i Katarzyna Dołhun, metodyk.
Katarzyna Imiołek
Top 6 Bajek MiniMini+
bajki
bajki dla dzieci
MiniMini+

Bajki uczą radości - TOP 6 bajek stycznia

Zastanawiacie się, która bajka będzie najlepsza dla waszego dziecka? Przygotowaliśmy dla was zestawienie najlepszych - zdaniem redakcji – bajek, które możecie obejrzeć z dzieckiem na antenie MiniMini+ w styczniu. Te pozycje pokażą dziecku, jak cieszyć się każdym dniem.
Redakcja Mamotoja.pl
Top 6 Bajek MiniMini+
bajki dla dzieci
MiniMini+
animacje dla dzieci

Bajki uczą współpracy - TOP 6 bajek grudnia

Zastanawiacie się, która bajka będzie najlepsza dla waszego dziecka? Przygotowaliśmy dla was zestawienie najlepszych - zdaniem redakcji – bajek, które możecie obejrzeć z dzieckiem na antenie MiniMini+ w grudniu. Te pozycje pokażą dziecku, jak ważna jest współpraca i jakie efekty przynosi praca w grupie.
Redakcja Mamotoja.pl
15 Urodziny Rybki MiniMini
urodziny
MiniMini+
Rybka MiniMini

Wspólnie świętujmy 15 urodziny Rybki MiniMini!

Ulubienica najmłodszych dzieci, Rybka MiniMini, kończy w grudniu 15 lat. Z tej okazji przygotowała moc atrakcji oraz konkursów, aby widzowie wspólnie z nią mogli świętować urodziny.
Materiały prasowe
TOP 6 Listopada
bajki dla dzieci
dziecko i telewizja
programy telewizyjne dla dzieci

Bajki uczą szacunku do zwierząt - TOP 6 bajek listopada

Zastanawiacie się, która bajka będzie najlepsza dla waszego dziecka? Przygotowaliśmy dla was zestawienie najlepszych - zdaniem redakcji – bajek, które możecie obejrzeć z dzieckiem na antenie MiniMini+ w listopadzie. Te pozycje pomogą dzieciom odkrywać świat, inne kraje, kultury, a nawet kosmos.
Redakcja Mamotoja.pl
Top 6 Bajek MiniMini+
bajki
bajki dla dzieci
telewizja dla dzieci

Odkrywaj świat z bajkami – TOP 6 bajek października

Zastanawiacie się, która bajka będzie najlepsza dla waszego dziecka? Przygotowaliśmy dla was zestawienie najlepszych - zdaniem redakcji – bajek, które możecie obejrzeć z dzieckiem na antenie MiniMini+ w październiku. Te pozycje pomogą dzieciom odkrywać świat, inne kraje, kultury, a nawet kosmos.
Redakcja Mamotoja.pl
Projket KinoMagica
kino dla dzieci
MiniMini+
Rybka MiniMini

Ucz się, baw i przeżywaj niesamowite przygody z Rybką MiniMini!

Stacja MiniMini+ oraz sieć Multikino we współpracy z firmą Verne Vision przygotowały niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini. Dzięki projektowi „KinoMagica” widzowie będą mogli doświadczyć kina przyszłości – porozmawiać na żywo ze swoją ulubienicą na dużym ekranie. Od października wybrane Multikina zapraszają na weekendowe pokazy tego wyjątkowego, interaktywnego show. Twórcy przygotowali trzy różne przedstawienia.
Materiały prasowe
Top 6 Bajek MiniMini+
telewizja
bajki
bajki dla dzieci

Bajki uczą przyjaźni – TOP 6 bajek września

Zastanawiacie się, która bajka będzie najlepsza dla waszego dziecka? Przygotowaliśmy dla was zestawienie najlepszych - zdaniem redakcji – bajek, które możecie obejrzeć z dzieckiem na antenie MiniMini+ we wrześniu. Te pomogą dzieciom zrozumieć, czym jest prawdziwa przyjaźń i współpraca.
Redakcja Mamotoja.pl
Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini
zoo
MiniMini+
warszawskie zoo

Dzień przyjaciół Rybki MiniMini w warszawskim zoo. Poznaj nowych bohaterów stacji!

W niedzielę, 16 września w warszawskim ogrodzie zoologicznym odbędzie się Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini, podczas którego dzieci będą mogły poznać Delfina Finka i Ośmiornicę Lolę. Impreza organizowana przez stację MiniMini+ rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00. Na uczestników czekać będą niezwykłe atrakcje, mnóstwo zabawy i dużo interesujących ciekawostek na temat podwodnego świata.
Materiały prasowe
Rybka MiniMini
MiniMini+
Rybka MiniMini

Konkurs! Wygraj Rybkę MiniMini dla swojego dziecka

Kochasz Rybkę MiniMini? Pokaż nam to i wygraj maskotkę Rybki MiniMini oraz CD z piosenkami dla dzieci.
Współpraca reklamowa
Rysuj z Myszką w Paski
MiniMini+
kreskówki

Czy rysowanie to tylko zabawa?

Zabawa z dzieckiem to niewątpliwie korzyść zarówno dla malucha jak i dla rodzica. Gdy dorosłym brakuje pomysłów na wspólne spędzanie czasu Myszka w paski przyjdzie z pomocą. Wspólne rysowanie jeszcze nigdy nie było tak ciekawe!
Współpraca reklamowa
MiniMini - warsztaty
warsztaty dla dzieci
MiniMini+

Weź udział w warsztatach edukacyjnych MiniMini+

Rybka MiniMini zaprasza grupy przedszkolne i szkolne w wieku 3-7 lat na wspólną naukę poprzez wspaniałą zabawę. Wraz z postaciami z anteny MiniMini+ dzieci nauczą się m.in. zasad savoir-vivre'u oraz poznają tajemnice przyrody.
Współpraca reklamowa
Oktonauci - MiniMini+
bajki dla dzieci
czas wolny
MiniMini+

Oktonauci. Dzięki współpracy mogę więcej!

„Odkrywamy, ratujemy, chronimy” – tak brzmi hasło Oktonautów, drużyny składającej się z odważnych dziewczynek i chłopców. W okrzyku Oktonautów zawierają się ich podstawowe wartości – poszerzanie wiedzy, udzielanie pomocy oraz zapobieganie niebezpieczeństwom. Czy nie są to wartości bliskie również rodzicom?
Współpraca reklamowa
Piratka i Kapitano - MiniMini+
bajki dla dzieci
MiniMini+
kreskówki

Ta bajka dla dzieci obala stereotypy! Znasz ją?

Dziewczynka piratem? Właśnie tak! Piratka to odważna i pomysłowa właścicielka pirackiego statku (jakby inaczej?). Jak przystało na Piratkę – ma swoją dzielną załogę, gotową towarzyszyć jej w przygodzie. Bo przygoda to coś, co Piratka lubi najbardziej.
Współpraca reklamowa
Wielki Casting MiniMini+
MiniMini+
Rybka MiniMini

Byłaś z dzieckiem na Wielkim Castingu MiniMini+? Obejrzyj fotorelację!

Twoje dziecko brało udział w Wielkim Castingu MiniMini+? Obejrzyj galerię zdjęć!
materiały promocyjne
Wygibajki - logotyp
muzyka dla dzieci
MiniMini+
Rybka MiniMini

Już 2 października startuje nowy program dla dzieci "Wygibajki"

Już 2 października na antenie MiniMini+ pozycja obowiązkowa dla wszystkich małych miłośników muzyki - program "Wygibajki". Co przygotowała dla Was Rybka MiniMini?
materiały promocyjne
Wygibajki - logotyp
MiniMini+
muzyka dla dziecka
Rybka MiniMini

Wygibajki – laureaci wielkiego castingu MiniMini+ już od października na antenie MiniMini+

Rybka MiniMini zaprasza na wyjątkowy program muzyczny „Wygibajki”, który już od 2 października zagości na antenie stacji MiniMini+.
materiały promocyjne
MiniMini
rozwijaj talent dziecka
MiniMini+
weekend z dzieckiem

Już 4 maja rusza II tura zapisów na Wielki Casting MiniMini+

Chcesz, aby twoje dziecko zostało gwiazdą telewizji? Masz ostatnią szansę, by zapisać malucha na Wielki Casting MiniMini+! Już 4 maja rusza II tura rejestracji. Moc atrakcji zapewnia Rybka MiniMini.
materiał promocyjny