materiały prasowe

To mała Alicja, gdy śpi. Urocza, prawda? Niestety sen dziewczynki nie jest dla jej rodziców powodem do radości, ale do poważnego niepokoju. Alicja potrafi bowiem przespać tak kilka dni bez przerwy, a lekarze nie potrafią znaleźć przyczyny tych poważnych zaburzeń w rozwoju dziecka.

Reklama

– Alicja urodziła się w bardzo ciężkim stanie. Kilkakrotnie dzielnie walczyła o życie. Od urodzenia ma zaburzenia świadomości i rozwoju, wymaga stałej rehabilitacji. Jej stan niestety się pogarsza – mówią rodzice dziewczynki, Żaneta i Tomasz Rowińscy. Aby prawidłowo zdiagnozować małą „Śpiącą Królewnę” i wprowadzić odpowiednie leczenie potrzebne są pieniądze, którymi rodzice Alicji nie dysponują. Dlatego właśnie Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” i Morsy z Piassecziussets – grupa, której członkiem jest tata Ali postanowili zorganizować imprezę charytatywną, z której dochód zostanie przekazany na leczenie dziewczynki.

Przyłącz się do morsów i pomóż Alicji

Jeśli jesteś morsem i uwielbiasz kąpiele w lodowatej wodzie nie może Cię zabraknąć 29 stycznia w godzinach 10-15 na Górkach Szymona (Zalesie Dolne, k. Piaseczna). Jednak, aby pomóc małej Ali, wcale nie musisz wskakiwać do przerębla – organizatorzy akcji przygotowali wiele innych atrakcji, m.in.:

  • przejażdżki saniami lub bryczką
  • sauna, bania,
  • trening sztuk walki, nauka wchodzenia po linie, zumba
  • animacje dla najmłodszych
  • pyszne jedzenie na zimno i gorąco oraz słodycze (wata cukrowa, ciasta, gofry)
  • loteria z fantami

Wpadajcie już w najbliższą niedzielę z całą rodziną! Możecie także wziąć sanki lub narty biegówki, bo Górki Szymona to także wspaniałe miejsce do zimowych szaleństw i aktywnego spędzania czasu. Czekamy na Was i pamiętajcie – dobro powraca!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na Facebooku.

Zobacz także

materiały prasowe
Reklama

Alicję możecie także wspierać przez cały czas, przelewając pieniądze na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”: nr 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (tytuł wpłaty: „30325 Rowińska Alicja – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”) lub przekazując na rzecz dziewczynki 1 procent podatku. W deklaracji PIT należy podać nr KRS 0000037904, wpisać „30325 Rowińska Alicja” w rubryce „cel szczegółowy”, a także „x” w rubryce „wyrażam zgodę”.

Reklama
Reklama
Reklama