Pixar po raz kolejny porusza ważny wątek. Tym razem są to trudne emocje, które - zwłaszcza w wieku dojrzewania - potrafią być bardzo silne i wprowadzić sporo zamieszania w życie młodego człowieka. „W głowie się nie mieści 2” podpowiada, co dzieje się w głowie nastolatka i jak go wesprzeć w oswajaniu nowych, pojawiających się w nim uczuć.

Reklama

Radość, Smutek, Gniew, Strach i Odraza

W filmie widzimy znaną z pierwszej części, nastoletnią już Riley, która mierzy się z dużą życiową zmianą – rozpoczęciem nauki w liceum. W kwaterze głównej (głowie dziewczynki) trwa remont, którego celem jest przygotowanie przestrzeni dla pojawiających się znienacka, zupełnie nowych emocji. Działające do tej pory jako sprawny team - Radość, Smutek, Gniew, Strach i Odraza, będą musiały zaprzyjaźnić się z nieproszonymi gośćmi - Obawą, Wstydem, Zazdrością i Nudą oraz nauczyć się z nimi współpracować. W polskiej wersji językowej filmu głosu postaciom użyczyli m.in.: Małgorzata Socha (Radość), Maja Ostaszewska (Odraza), Olga Sarzyńska (Obawa), Cezary Pazura (Strach), Kinga Preis (Smutek). Za reżyserię polskiego dubbingu odpowiada Agnieszka Zwolińska, a autorem dialogów jest Kuba Wecsile. „W głowie się nie mieści 2” w reżyserii Kelseya Manna i produkcji Marka Nielsena będzie można zobaczyć tylko w kinach od 12 czerwca!

Reklama

„W głowie się nie mieści 2” to historia opowiedziana w charakterystyczny dla Pixara sposób – z humorem i głęboką, poruszającą mądrością, które niezmiennie trafiają do widzów w każdym wieku.

Reklama
Reklama
Reklama