Rybka MiniMini zaprasza dzieci z całej Polski do udziału w Wielkim Castingu MiniMini+. W środę, 4 maja na stronie internetowej www.casting.miniminiplus.pl rusza II tura zapisów. Impreza castingowa odbędzie się w 6 miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi, w weekend 21-22 maja. Laureaci zabawy wystąpią w nowym formacie muzyczno-tanecznym szykowanym przez stację na jesień.

Telewizja MiniMini+ poszukuje aż 64 dzieci w wieku od 5 do 10 lat, które wystąpią nowym programie „Wygibajki”, żeby zaprezentować swoje talenty wokalne i taneczne. Druga i ostatni tura zapisów rusza ja 4 maja. O zakwalifikowaniu się do Wielkiego Castingu MiniMini+ decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

- Poszukujemy przebojowych maluchów, które nie będą się bały wystąpić przed kamerą. To może być ich pierwsze spotkanie z telewizją – mamy nadzieję, że okaże się ono dla nich wielką przygodą, doskonałą zabawą, a może wręcz pierwszym krokiem do kariery telewizyjnej – opowiada Anna Gryglewicz, brand manager kanałów dziecięcych platformy nc+.

Wielki Casting MiniMini+ to nie tylko szansa, aby zostać młodą gwiazdą telewizji, ale także okazja do wspaniałej zabawy. Podczas imprez towarzyszących castingom, od godz. 10:00 do 20:00 na maluchy czeka dużo atrakcji. Dzieci spotkają się z popularną i kochaną Rybką MiniMini, a także będą mogli wziąć udział w licznych zabawach, animacjach i konkursach z bohaterami znanymi z ekranów telewizyjnych.

Wyniki Wielkiego Castingu MiniMini+ zostaną ogłoszone na stronie internetowej do 15 czerwca. W czerwcu internauci będą także mogli obejrzeć relację fotograficzną oraz materiały wideo prezentujące kulisy castingu.

Program z udziałem finalistów castingu zostanie wyemitowany w MiniMini+ jesienią. W każdym odcinku „Wygibajek” uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę. Gospodarzem programu będzie Filip Jaślar, polski skrzypek, członek grupy MoCarta, który do każdego odcinka skomponuje nową, wyjątkową piosenkę.

Wielki Casting MiniMini+ odbędzie się w sześciu miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Gdańsku, dzięki czemu dzieci z różnych stron kraju mają szansę wziąć udział w zabawie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama