Pasożyty u dziecka

domowe sposoby na owsiki u dzieci
pasożyty u dziecka

Domowe sposoby na owsiki u dzieci: naturalne i skuteczne

Domowe sposoby na owsiki u dzieci wspomagają leczenie preparatem zaleconym przez lekarza. Połączenie farmaceutyku z naturalnymi metodami jest najlepszym rozwiązaniem. Nie tylko pozwala pozbyć się owsicy, ale także zapobiega nawrotowi zakażenia.
Ewa Janczak-Cwil
mycie owoców i warzyw
mycie rąk
pasożyty
pasożyty u dziecka

Mycie owoców to za mało. Groźne pasożyty zginą tylko dzięki...

Chociaż zaleca się płukanie owoców i warzyw przed jedzeniem, zwykłe mycie nie sprawia, że stają się bezpieczne dla zdrowia dziecka. Wiele pasożytów wciąż na nich jest! Sprawdź, jak myć owoce i warzywa, żeby pozbyć się groźnych pasożytów.
Katarzyna Imiołek
objawy pasożytów u dzieci
tasiemiec
pasożyty u dzieci
pasożyty u dziecka

Objawy pasożytów u dzieci: po czym poznać, że dziecko je ma?

Objawy pasożytów u dzieci to najczęściej biegunka, nieokreślone bóle brzucha, wymioty, brak apetytu czy stan podgorączkowy. Objawy te nie są jednoznaczne i mogą być oznaką także innych chorób u dziecka. Pasożyty mogą także zamieszkiwać organizm i nie dawać żadnych objawów.
Katarzyna Imiołek
Dziecko je truskawki
pasożyty
pasożyty u dzieci
pasożyty u dziecka

Glista ludzka działa jak trucizna! Jak uchronić dziecko

Glista ludzka wędruje po całym organizmie i może wywołać najróżniejsze dolegliwości: zapalenie płuc, kaszel, bóle głowy u dziecka. Jak się można nią zarazić? I jak jej się pozbyć?
Małgorzata Malinowska
Dziecko w piaskownicy
pasożyty
owsiki u dzieci
pasożyty u dzieci

Jakie są objawy owsików?

Małe dzieci są szczególnie narażone na zarażenie owsicą. Sprawdź, jakie objawy dają owsiki, poza swędzeniem pupy i zgrzytaniem zębów w nocy i czy można zobaczyć owsiki w kale dziecka. Aby uniknąć owsików, lepiej wiedzieć, jak dochodzi do zakażenia!
Małgorzata Malinowska
światowy dzień mycia rąk
robaki
zdrowie dziecka
pasożyty

Pasożyty - trudny przeciwnik

Wystarczy, że dziecko zje niedomyty owoc, będzie miało kontakt z zarobaczonym psem albo pobawi się w brudnej piaskownicy.
Marta Kabulska