Przyjęcie

niemowlę, tort, urodziny
przyjęcie
kinderbal
urodziny dziecka

Roczek w domu: jak zorganizować przyjęcie na 1 urodziny dziecka?

Twoje dziecko właśnie przestaje być niemowlakiem! Jesteś dumna? No pewnie! Chcesz się malcem pochwalić przed całym światem. Razem więc przygotujmy atrakcyjne urodzinowe przyjęcie.
Luiza Słuszniak
ile kosztuje chrzest
przyjęcie
wydatki
chrzest święty

Ile kosztuje chrzest w 2022 roku? Opłaty za lokal, fotografa, ofiara dla księdza

To ile kosztuje chrzest, zależy od tego, ile osób zaprosimy na uroczystość i czy będziemy ją robić w lokalu, czy też w domu. Skromna uroczystość dla najbliższej rodziny w domu to wydatek ok. 1,5 tys. złotych, a zorganizowana w restauracji to już koszt przynajmniej 2 tys. złotych. Średnio na wszystko trzeba wydać ok. 2,5-3 tys. złotych. Oto zestawienie, z jakimi wydatkami trzeba się liczyć, organizując chrzest dziecka w 2022 roku.
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
baby shower
przyjęcie
baby shower

Baby shower – kiedy robić i gdzie, kto organizuje i co się kupuje

Baby shower, czyli przyjęcia z okazji zbliżających się narodzin dziecka, są modne na Zachodzie. Ale polskim mamom też się podobają i coraz więcej kobiet w ciąży świętuje w naszym kraju zbliżające się narodziny dziecka. Oto przepis na udany baby shower.
Agnieszka Szumigaj
Klara Lewandowska skończyła roczek
macierzyństwo
córka
przyjęcie

Kameralnie i pastelowo: wiemy, jak wyglądał roczek Klary Lewandowskiej! [FOTO]

To właśnie dzisiaj, 4 maja, Klara - córka Roberta i Anny Lewandowskich kończy roczek. Na Instagramie trenerki pełno jest przepięknych zdjęć z przyjęcia urodzinowego, ale są też bardzo osobiste słowa o tym, jak macierzyństwo zmienia kobietę i głębokie wyznanie miłości do córki i męża. "Klara nauczyła mnie, że sensem istnienia jest życie dla drugiej osoby" – napisała na swoim blogu.
Agnieszka Majchrzak
tort, ciasto, tort dla dzieci, urodziny
przyjęcie
kinderbal

7 przepisów na torty dla dzieci

Które dziecko nie lubi tych pięknych, kolorowych, słodkich ciast - upominków? Polecamy przepisy na 7 pysznych dziecięcych tortów.
Magdalena Drab
dziecko, przyjęcie, kinderbal, balony
przyjęcie
kinderbal
urodziny dla dzieci

Pomysły na kinderbal

Marzysz o tym, by twój maluch miał mnóstwo przyjaciół i był pożądany towarzysko? Pokaż mu, jak uroczyście obchodzić ważne rocznice, i wypraw wspaniałe urodziny. Oto wskazówki, jak tego dokonać.
Łucja Tolak/"Przedszkolak"
dzieci, balony
prezent
przyjęcie
zabawy dla dzieci

Władza w ręce dzieci!

1 czerwca światem rządzą dzieci! I warto sprawić, by były bardzo szczęśliwe! Wcale jednak nie trzeba wydawać góry pieniędzy na prezenty. Oto pomysły jak przygotować niezapomniany Dzień Dziecka.
Marzena Bartoszuk, Renata Rowicka/"Przyjaciółka"
ciąża
uroda
dieta

Jak imprezować, żeby nie zaszkodzić dziecku

Tym razem raczej nie przetańczysz całej nocy. Ale jeśli tylko lekarz nie ma nic przeciwko, korzystaj z uroków karnawału. To czas radości. A tego najbardziej potrzeba i tobie, i nienarodzonemu dziecku.
Małgorzata Wódz