Zajść w ciążę

torbiel endometrialna
zdrowie kobiety
zajść w ciążę

Torbiel endometrialna (czekoladowa) - objawy, przyczyny powstawania, sposoby leczenia

Ból brzucha to jeden z objawów torbieli endomterialnej, chociaż bardzo długo nie daje ona żadnych sygnałów. Nieleczona może spowodować kłopoty z zajściem w ciążę.
Agnieszka Majchrzak
orgazm łechtaczkowy
zajść w ciążę

Orgazm łechtaczkowy – najłatwiejszy do osiągnięcia przez kobietę, techniki stymulacji

Orgazm łechtaczkowy polega na pieszczeniu łechtaczki kobiety i w ten sposób wywołania u niej maksymalnego podniecenia seksualnego. Jest najczęstszym i najłatwiejszym do osiągnięcia u kobiety, co wynika to faktu, że łechtaczka jest jednym z najbardziej unerwionych części jej ciała. Dzięki temu jest bardzo wrażliwa na dotyk, jednak jej pieszczota wymaga odpowiedniej delikatności, gdyż w przeciwnym razie, zamiast podniecenia może wywołać ból u kobiety.
Agnieszka Majchrzak
zajść w ciążę

Kalkulator płodności powie, ile możecie zwlekać z poczęciem dziecka

Kobiety w wieku 32 lat mają średnio 90% szans na to, że nie będą mieć problemów z naturalnym poczęciem – sugeruje kalkulator płodności opracowany przez holenderskich specjalistów, o którym pisze „New Scientist” i „Journal of Human Reproduction”.
Aneta Grinberg
późne macierzyństwo
zajść w ciążę

Polki jak hollywoodzkie aktorki chcą rodzić po 40.

W ostatnich latach aż czterokrotnie wzrosła liczba pań, które rodzą po 40. Polki biorą przykład ze znanych na okładkach gazet twarzy. Aktorka Halle Berry urodziła swoje pierwsze dziecko w wieku 42 lat, jak Susan Sarandon (45 lat), Monica Belluci (45 lat) i Kelly Preston (48 lat).
Aneta Grinberg
Zakończenie laktacji
karmienie piersią
zajść w ciążę

Jakie masz szanse na zajście w ciążę, gdy karmisz piersią? – test

Tatiana Audycka-Szatrawska
Stres zaburza pracę homronów, co może hamować owluację
niepłodność
prolaktyna
jajeczkowanie

Nie mogę zajść w ciążę - czy to przez stres?

Nie możesz zajść w ciążę? Masz stresującą pracę? Zbadaj poziom hormonów. Przeczytaj, co jeszcze radzi dr n. med. Ewa Paszkiewicz, ginekolożka z Kliniki Zdrowia Kobiety i Leczenia Niepłodności Invicta.
"Przyjaciółka"
przyczyny obumarcia ciąży
owulacja
jajniki
zajść w ciążę

Kiedy po poronieniu kolejna ciąża?

Czy wiesz, że w pierwszych dwóch miesiącach po zapłodnieniu blisko 15 procent ciąż ulega poronieniu? Jak długo trzeba czekać, aby ponownie zajść w ciążę? Przeczytaj!
Twoje Dziecko
Zadbaj o zdrowie przed ciążą
antykoncepcja
ciąża
kwas foliowy

5 rad, jak dbać o zdrowie przed ciążą

Ponad 60. proc. poczęć to niespodzianki zaskakujące młodych rodziców. Reszta to ciąże planowane, a powinno być odwrotnie. Dlaczego? Powodów jest co najmniej pięć.
Edipresse