Reni Jusis w teledysku "Bejbi siter"
kadr z teledysku "Bejbi siter"
Aktualności

Bo każda mama ma tysiąc twarzy - Reni Jusis wraca z teledyskiem "Bejbi siter"

"Nie waż się przyklejać do mnie łatki ladacznicy, matki. Żadnej klatki!" – śpiewa Reni Jusis w nowym teledysku. Nie uwierzysz, jak wygląda!

Reni Jusis wraca po 7-letniej przerwie z nowym albumem "Bang".
Już teraz można zobaczyć teledysk do piosenki "Bejbi siter",  opowiadającej o kobiecie i jej tysiącu twarzach oraz o stereotypowych rolach, w które ludzie chcieliby wtłoczyć mamę. Nic z tego!

Jest nie tylko czego posłuchać, ale i na co popatrzeć: Reni Jusis tańczy na stole, robi zakupy ubrana w egzotyczną,  kwiecistą szatę i turban, a nawet pokazuje się w płaszczu założonym na nagie (no,  prawie nagie) ciało!

Przeczytaj także: Ważne pytania do Reni Jusis
Reni Jusis zrobiła sobie przerwę, ponieważ   po przyjściu na świat  jej synka, Teofila,  sama sobie przyznała prawo do urlopu wychowawczego. 

– Kilka dni temu (...) mieliśmy swoje prywatne święto, bo Teoś zaczął chodzić.  Nie wyobrażam sobie, że mogłoby mnie przy tym nie być. Gdybym akurat siedziała w studio i dowiedziała się o tym przez telefon, byłoby mi przykro. Na razie więc cieszę się macierzyństwem, a że nie jestem osobą, która potrafi robić wiele rzeczy naraz, to poświęcam temu prawie cały czas, a w przerwach zajmuję się ekologią – mówiła dziennikarzowi magazynu "Party". 

Przeczytaj także: Reni Jusis - ekomama
 

Będzie córeczka? Weronika Rosati odpowiada [WIDEO]

dziecko, dziewczynka, uśmiech, mama
Andres Rodriguez - Fotolia.com
Warsztaty dla mam - 27-28.04, Szczecin
Zapraszamy do szczecińskiej kawiarenki na warsztaty dla mam.

Nadchodzi niepowtarzalna okazja by dowiedzieć się jak być świadomym rodzicem!! Już w weekend (27-28.04) Szczecińska Kawiarenka NGO gościć będzie kobiety, mamy, znane m.in. z telewizji oraz dużych szczecińskich wydarzeń.   Podczas spotkania oraz bezpłatnych warsztatów porozmawiamy między innymi o naszych potrzebach związanych z przestrzenią oraz poznamy zasady zdrowego żywienia dziecka.   To jednak nie wszystkie atrakcje. Podczas niedzielnych warsztatów rozmawiać będziemy o zabawach oraz tworzeniu zabawek dla własnych dzieci. Nie skończy się na teorii. Każdy uczestnik wykona zabawkę dla swojego dziecka i nauczy się jak brać przedmioty w obroty!   Skoncentrujemy się na relacjach między dziećmi a dorosłymi, zastanowimy się czy możliwe jest partnerstwo między nimi. Przy okazji przyjrzymy się różnym metodom wychowawczym. Będziemy dyskutować, testować i szukać odpowiedzi na pytania nurtujące współczesne mamy.   Gośćmi Kawiarenki NGO, którzy poprowadzą warsztaty będą:   - Patrycja Dołowy , wiceprezeska Fundacji MaMa, częsty gość programów TVN, w których uczy jak zakładać lokalne kluby mam, pomaga tym już istniejącym oraz szkoli liderki mamowe.   - Joanna Mendecka , psycholożka, doradczyni żywieniowa, autorka portalu www.mamowanie.pl. Znana z czwartkowych audycji w Dzień Dobry TVN, specjalistka zdrowego odżywiania i naturalnego podnoszenia odporności oraz współautorka książki Reni Jusis.   - Karolina Machowicz , fotografka, animatorka kultury Współtwórczyni i koordynatorka Pajdokracji, twórczych kreatywnych spotkań dla dzieci i rodziców.   - Anna Czyńska, pedagożka i fotografka, W swojej pracy badawczej analizuje poglądy dorosłej części społeczeństwa na temat dzieci oraz wychowania.   Plan spotkania:   Sobota, 27.04.2013, godzina 11:00- 17:30   11.00-13.00...

Patronaty
Targi Moje Dziecko
Największa impreza branży dziecięcej w kraju będzie miała miejsce 27 i 28 sierpnia na Hali Sportowej Torwar w Warszawie.

Już wkrótce odbędą się Targi Moje Dziecko. Największa impreza branży dziecięcej w kraju będzie miała miejsce 27 i 28 sierpnia na Hali Sportowej Torwar w Warszawie. Podczas dwóch dni imprezy, zaprezentuje się około 100 wystawców, którzy przedstawią swoje produkty i usługi związane z branżą dziecięcą. Targi będą doskonałą okazją do skompletowania wyprawki szkolnej w bardzo okazyjnych cenach. Organizator – firma Multiexpo –  przygotował  także wiele atrakcji. Najmłodsi uczestnicy targów będą mogli pobawić się na dmuchanym placu zabaw, pojeździć na gokartach, a nawet wziąć udział w sesji zdjęciowej i prawdziwym castingu. Czekają na nich również ciekawe zabawy z wesołymi klaunami, malowanie buziek, gry, konkursy z nagrodami i wiele innych niespodzianek. Dla rodziców natomiast, zostały zorganizowane ciekawe warsztaty i pokazy. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji medycznych. Podczas imprezy dostępny będzie: alergolog, ortopeda, laryngolog, pediatra oraz fizjoterapeuta. Organizator zaprosił na targi również znane mamy. Gościem imprezy będzie eko mama – Reni Jusis , a także Edyta Jungowska , która zaprezentuje przygody Pippi Langstrumpf. Na uczestników czekają także cenne nagrody. Do wygrania będą między innymi rodzinne, zagraniczne wycieczki. Więcej na: www.targimojedziecko.pl Targi Moje Dziecko – 27 i 28 sierpnia w godz. 10:00 – 17:00 Hala Sportowa Torwar, ul. Łazienkowska 6A Warszawa  

reni jusis, słynne mamy
ONS
Mama
Ważne pytania do Reni Jusis
Reni Jusis jest mamą blisko rocznego maluszka, Teofila (urodził się w styczniu 2010 r.). Jego tatą jest Tomek Makowiecki, gitarzysta i kompozytor.

  Reni Jusis ma 36 lat. Jest cenioną wokalistką, autorką tekstów, muzyki i producentką nagrań. Ostatnio zaangażowała się w promo-wanie zdrowego stylu życia – co tydzień w programie „Dzień dobry TVN” opowiada o tym, jak ekologicznie wychować dziecko i być ekorodzicem. Magda Klimkowska: Moja pierwsza myśl, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży... Reni Jusis: Kobieca intuicja jest niezwykła. Magda Klimkowska: Poczułam się mamą, gdy... Reni Jusis: Gdy zaczęłam rozumieć sygnały wysyłane przez moje dziecko: język ciała, gaworzenie, również płacz. Magda Klimkowska: Zaskoczyło mnie, że moje dziecko... Reni Jusis: Jest takie pogodne i ciągle uśmiechnięte. Magda Klimkowska: Nie miałam pojęcia, że bycie mamą... Reni Jusis: Daje taką siłę i odwagę. Magda Klimkowska: Najpiękniejsza chwila... Reni Jusis: Gdy po raz pierwszy wspólnie z mężem przytulaliśmy naszego syna. Magda Klimkowska: Chciałabym, żeby synek... Reni Jusis: Znalazł w życiu swoją pasję. Magda Klimkowska: Często mówię do niego... Reni Jusis: Szeptem lub śpiewając – to zawsze przyciąga jego uwagę. Magda Klimkowska: Gdy synek będzie duży... Reni Jusis: Będzie chodził własnymi ścieżkami, a ja będę wspominać chwile, gdy spał przytulony do mnie w chuście. Magda Klimkowska: Kiedy patrzę na dzieci... Reni Jusis: Marzę o licznej rodzinie. Magda Klimkowska: Najgłupsza rada, jaką dostałam... Reni Jusis: Zostawiaj dziecko samo, by się wypłakało. Magda Klimkowska: ... i najlepsza Reni Jusis: Chusta do noszenia dziecka jest dobra dosłownie na wszystko: na ból brzuszka, zbyt dużo wrażeń, w domu i na spacerze, gdy chcemy gotować razem z dzieckiem lub ćwiczyć na fortepianie… Magda Klimkowska: Chciałabym, żeby mój syn odziedziczył po mnie... Reni Jusis: Miłość do natury i sztuki. Magda Klimkowska: Odkąd...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj