Ciastolina Play-Doh w sprzedaży w Biedronce
fot. AdobeStock

Wasze dzieci też kochają Play-Doh? Teraz kupicie ją w Biedronce!

Play-Doh to miękka, nietoksyczna masa plastyczna, którą uwielbiają wszystkie dzieci. W popularnym dyskoncie dostaniecie ją w wyjątkowo niskich cenach!
Milena Oszczepalińska
Ciastolina Play-Doh w sprzedaży w Biedronce
fot. AdobeStock
Ciastolina Play-Doh jest chyba jedyną masą plastyczną bezpieczną nawet dla dwulatków. A ponieważ w tym wieku dzieci zaczynają interesować się różnymi zabawami manualnymi, typu rysowanie, wycinanie czy lepienie właśnie, zakup ciastoliny jest doskonałym pomysłem. Teraz możecie zapewnić dziecku wyjątkową zabawę dosłownie za kilka złotych. W sieci sklepów Biedronka dostępne będą tubki Play-Doh za 3,99 zł za opakowanie! W ofercie znajdą się też zestawy z foremkami lub pojazdami.   

Play-Doh w Biedronce w supercenach

Od jutra, czyli od 29 sierpnia, w Biedronkach na terenie całego kraju pojawi się prawdziwy hit dla najmłodszych – ciastolina Play-Doh, z której można lepić przeróżne figurki i kształty. Do wyboru będzie 6 kolorów: purpurowy, pomarańczowy, niebieski, zielony, żółty oraz różowy. Cena pojedynczej tubki to jedyne 3,99 zł.

Oprócz tego w sprzedaży znajdą się też atrakcyjne zestawy, do wyboru 6 brokatowych kolorów i 2 foremki lub 8 tęczowych kolorów (klasycznych lub neonowych). Oba zestawy kosztują po 19,99 zł.

Zobacz też: TOP 10 zabawek dla przedszkolaka. Nasze typy
Redakcja poleca: Eksperymenty dla dzieci: jak zrobić tęczę [WIDEO]
Co robić, kiedy pada deszcz? Dobrze się bawić! Zróbcie z dziećmi tęczę z cukierków. To proste! Do tego eksperymentu dla dzieci potrzebne są jedynie kolorowych cukierków, wody i talerzyka.

Play-Doh z pojazdami

Dla małych miłośników maszyn budowlanych (nie tylko chłopców!) dostępne będą zestawy z buldożerem lub betoniarką (rekomendowane dla dzieci powyżej 3. roku życia). W skład zestawów wchodzą:
  • buldożer i 1 kubeczek ciastoliny w kolorze piasku lub
  • betoniarka, 1 kubeczek ciastoliny w kolorze cementu i szpatułka do tworzenia ciastolinowych kształtów.
Zestawy z pojazdami również sprzedawane są w cenie 19,99 za opakowanie.

Zabawa ciastoliną to nie tylko frajda z lepienia miękką, kolorową masą, lecz także doskonały sposób na rozwijanie zdolności manualnych oraz kreatywnego myślenia. To jedno z ulubionych zajęć maluchów, dlatego warto zadbać, by nigdy się nie znudziło. Oprócz samych tubek z masą plastyczną i prostych zestawów do lepienia polecamy też większe, bardziej rozbudowane opakowania, które dadzą jeszcze więcej możliwości kreatywnej zabawy.

Poniższe zestawy są jednymi z naszych ulubionych. Tu kupicie je w świetnych cenach:

Źródło: biedronka.pl [content:0_26235,1_3394,8_84,0_26782:CMNews]  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy