Problem z ogarnięciem noworodka? Wypróbuj aplikację uGrow [WIDEO]
Kiedy ostatnio karmiłam i z której piersi najpierw? Jak długo moje dziecko spało w południe? Kiedy wizyta u pediatry? Jeśli i ty potrzebujesz wsparcia przy codziennych zadaniach związanych z opieką nad noworodkiem, ściągnij aplikację uGrow - naprawdę ułatwia życie młodym mamom.
Życie po narodzinach dziecka zmienia się niebywale. Zadań i obowiązków związanych z opieką nad niemowlakiem jest mnóstwo i nie wszystkie, jak przewijanie czy sposób noszenia dziecka dają się szybko wyćwiczyć. Z myślą o rodzicach, którzy chcą sobie ułatwić opiekę nad maluchem powstała aplikacja uGrow - interaktywna oś czasu, na której możesz zapisywać ważne informacje na temat karmienia piersią czy rozwoju twojego dziecka, by mieć je zawsze pod ręką i w jednym miejscu.
Jak działa aplikacja uGrow?
Philips Avent przedstawia uGrow, pierwszą na świecie medyczną aplikację, która wspiera zdrowy rozwój noworodka, niemowlaka i małego dziecka. Aplikacja u Grow umożliwia:
- łatwe zapisywanie i monitorowanie karmienia piersią (liczba i długość posiłków),
- kontrolowanie snu malucha,
- sprawdzanie wzrostu, a nawet wagi dziecka
- otrzymywanie spersonalizowanych porad dostosowanych do wieku i rozwoju dziecka.
UGrow daje rodzicom poczucie spokoju, pozwalając lepiej rozpoznać potrzeby dziecka.
Położna o aplikacji uGrow
Zapytaliśmy Darię Jeżewską, położną i doradczynię laktacyjną, czy i jak zachęciłaby kobiety do korzystania z aplikacji. Jej zdaniem uGrow bardzo pomaga w komunikacji między pacjentami a pediatrą czy doradcą laktacyjnym. Aplikacja daje możliwość zapisywania pory i długości karmień czy ich liczby. Pamięć jest zawodna i taki notes jest bardzo praktyczny.
Warto monitorować cykl karmienia i snu dziecka, aby lepiej zrozumieć jego zachowania i potrzeby. Zapisywać jego wzrost i wagę i porównywać je z normami na siatkach centylowych. Korzystaj też z dostępnych w aplikacji fachowych porad dostosowanych do wieku twojego dziecka. Kompletem informacji zaś podziel się z pediatrą na wizytach kontrolnych, dzięki czemu będzie mógł on lepiej poznać maluszka i - skrupulatniej wykorzystać czas konsultacji.
Zobacz też: Czemu lekarze pytają o smółkę noworodka?