Wizyty w przychodni, kolejne szczepienia, badania, bilanse – ciężko zliczyć ich ilość w pierwszych latach życia dziecka. Nie zależnie od wieku dziecka, czy jest to bilans, czy wizyta z powodu przeziębienia zawsze musisz pamiętać o zabraniu ze sobą jednej rzeczy - książeczki zdrowia dziecka. Tego małego zeszyciku nie powinno zabraknąć również w wakacyjnej walizce. Wciśnięty do kobiecej torebki czy torby podróżnej narażony jest na szybkie zniszczenie.

Reklama

Weź do ręki książeczkę zdrowia swojego dziecka, co widzisz? Zagięte rogi? Zniszczoną okładkę? Wypadające z środka kartki/recepty/wizytówki lekarzy? Jeśli tak, mamy na to lekarstwo. Jeżeli zaś twoja książeczka zdrowia wygląda idealnie, zadbaj o nią zanim się zniszczy!

Możesz kupić zwykłą okładkę na zeszyt, ale:

  • jej wymiar może nie być idealnie dopasowany do książeczki
  • jej wygląd jest ... zwyczajny

Książeczka zdrowia może być wspaniałą pamiątką dla twojego dziecka, gdy dorośnie. Zadbaj więc o nią i kup jej designerskie ubranko Maamy!

Etui na książeczkę polskiej firmy Maamy pokazuje, że praktyczne może być śliczne.

Zobacz także

Rozwiązując kokardkę na tekturowym pudełku czułam się, jakbym rozpakowywała urodzinowy prezent. Powoli je otworzyłam i oczom mym ukazały się motyle. Niebieskie, granatowe, szare i oliwkowe motyle fruwały po szarym, naturalnym, wysokiej jakości materiale. Wyciągnęłam z półki zniszczoną książeczkę zdrowia mojej 9-letniej córki i "odziałam" ją w motylowe etui Maamy. Wszystkie notatki z adresami i telefonami lekarzy schowałam w okładkę, zaznaczyłam wstążeczka, służącą za zakładkę stronę z najbliższym bilansem córki, na koniec zamknęłam i zawiązałam granatową kokardkę. Teraz książeczka wygląda jak nowa (a nawet lepiej). Nie zniszczy się, nie pobrudzi i z pewnością zrobi wrażenie na wielu lekarzach, w których rękach przyjdzie jej się znaleźć.

maamy.pl

maamy.pl

Maamy to praktyczne rozwiązania, przemyślane kolory i unikalne wzory.

Etui na książeczkę zdrowia Maamy to:

  • śliczny gadżet w wyprawce dla maluszka,
  • idealny prezent dla młodej mamy (zapakowany w śliczne pudełeczko),
  • praktyczna ochrona.

Dbając o książeczkę teraz, zapewniasz pamiątkę dla swojego dziecka na przyszłość.

Bo Maamy rozumieją potrzeby każdej mamy.

maamy.pl

maamy.pl

maamy.pl

Produkty dostępne na maamy.pl

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama