Czy twoje dziecko interesuje się dinozaurami? Czy plastikowy tyranozaur towarzyszy mu podczas jedzenia, a nawet podczas kąpieli? Czy na pytanie o ulubione zwierzę jednym tchem wymienia diplodoka, iguanodona, stegozaura? Jeśli na wszystkie pytanie, odpowiedziałaś: „tak”, jesteś mamą dinozaurofana. Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku największą przyjemność, kup mu serię książek „Zatoka dinozaurów”.

Reklama
Edipresse

Jest to kolekcja, w skład której wchodzi 21 książek przygodowych. Głównymi bohaterami serii są dwaj chłopcy – Tom i Kevin, którzy mieszkają w Zatoce Dinozaurów. Ich ulubioną zabawą jest szukanie skamieniałości i polowanie na… dinozaury. Podczas jednej w wypraw odnajdują przejście do prehistorycznych czasów, w których żyły te stworzenia. W tym świecie chłopcy przeżywają niesamowite przygody, tropiąc, m.in. tyranozaura, wannanozaura, triceratopsa, pterozaura, diplodoka, stegozaura.
Książki wchodzące w skład serii są napisane barwnym, żywym językiem. Ich zaletą są również przepiękne ilustracje wykonane przez Mike’a Spoora, które dziecko może pokolorować, nadając książce indywidualny charakter.
W każdym tomie znajdziesz karty z konkretnymi dinozaurami, na których zamieszczone są najważniejsze informacje dotyczące długości, wagi, inteligencji tych archozaurów. Takie karty mogą służyć dziecku do gry, wymiany z kolegami itp.

Edipresse

Ta seria spodoba się nie tylko młodym czytelnikom, ale także ich rodzicom i dziadkom. Wspólne czytanie pozwoli przenieść się całej rodzinie w świat wyobraźni i wspólnie przeżyć niezapomniane chwile.
Ponadto, książki tej serii pomogą dziecku w nauce czytania (spora czcionka) oraz w nauce o historii Ziemi – na serię składają się 3 ery: kreda, jura, trias. Każdy z tych okresów kończy specjalne wydanie książkowe (np. „Jak przeżyć w kredzie?”) – jest to tom z ciekawostkami, różnymi zabawami czy zagadkami dotyczącymi mieszkańców danej ery.
Pierwsze dwa tomy są już dostępne w kioskach oraz w prenumeracie. Kolejne wydania będą się pojawiać co 2 tygodnie w poniedziałki.
Dla prenumeratorów całej kolekcji mamy specjalną ofertę – prezent gwarantowany: 2 filmy z kolekcji „Planeta Dinozaurów” Discovery Channel.

Reklama

Więcej informacji na temat prenumeraty na www.hitksiazki.pl.

Reklama
Reklama
Reklama