Zagadki bożonarodzeniowe dla dzieci świetnie rozwijają ich mózg, a jednocześnie zapewniają dobrą zabawę i uprzyjemniają oczekiwanie na święta. Możecie dołączyć rozwiązywanie zagadek do waszych corocznych tradycji świątecznych, które sprawią, że czas pozostały do Bożego Narodzenia zleci znacznie szybciej! Łamigłówki typu „znajdź różnicę” poprawiają spostrzegawczość i koncentrację malucha. Wydrukujcie nasze zagadki i sprawdźcie, czy uda wam się odnaleźć wszystkie różnice na świątecznych obrazkach!

Reklama

Zagadki bożonarodzeniowe dla dzieci

Łamigłówki bożonarodzeniowe dla dzieci - bałwanek

Obrazek z wesołym bałwankiem skrywa kilka różnic... Masz problem z ich odnalezieniem? Odwróć obrazek - rozwiązanie znajdziesz na końcu strony, do góry nogami! Kliknij w obrazek i pobierz go, aby wydrukować zagadkę.

Zagadka bożonarodzeniowa z bałwankiem
materiały prasowe

[CMS_PAGE_BREAK]

Zagadki bożonarodzeniowe dla dzieci - świąteczne ptaszki

Poniżej znajdziesz dwa obrazki przedstawiające świąteczne ptaszki na ośnieżonej gałęzi. Rysunki jednak nie są identyczne - skrywają aż 7 ukrytych różnic! Czy znajdziesz je wszystkie za pierwszym razem? Kliknij w obrazek i pobierz go, aby wydrukować zagadkę.

Zagadka bożonarodzeniowa z ptaszkami
materiały prasowe

[CMS_PAGE_BREAK]

Zobacz także

Zagadki bożonarodzeniowe dla dzieci - Święty Mikołaj

Wszystkie dzieci znają Świętego Mikołaja! Ten przedstawiony na naszym rysunku ukrywa aż 10 drobnych różnic! To najtrudniejsza ze wszystkich łamigłówek... Jeśli będziesz mieć z nią problem, pamiętaj, że możesz sprawdzić rozwiązanie na dole strony - zostało ono wydrukowane do góry nogami. Kliknij w obrazek i pobierz go, aby wydrukować zagadkę.

Zagadka bożonarodzeniowa z Mikołajem
materiały prasowe

Zagadki bożonarodzeniowe dla dzieci - labirynt z Mikołajem

Czy Mikołajowi uda się dotrzeć do choinki, aby zostawić pod nią prezenty na gwiazdkę? Pomóż mu w tym! Kliknij w obrazek, aby wydrukować i narysować drogę do świątecznego drzewka.

Zagadka bożonarodzeniowa z labiryntem
Adobe Stock

Zagadki bożonarodzeniowe dla dzieci - góra prezentów

Spróbuj odnaleźć wszystkie części garderoby Mikołaja w górze prezentów i świątecznych ozdób! Kliknij w obrazek, aby go wydrukować.

Zagadka bożonarodzeniowa z ubraniami Mikołaja
Adobe Stock

Zagadki bożonarodzeniowe dla dzieci - Tata Niedźwiedź i mały niedźwiedź

Tata niedźwiedź szuka swojego synka! Pomóż odnaleźć mu prawidłową drogę. Kliknij w obrazek, aby go pobrać i wydrukować.

Zagadki bożonarodzeniowe z misiami
Adobe Stock

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama