Za oknem szaro, buro i jesiennie. Co robić w tak niesprzyjająca pogodę? Jak to co? Wypatrywać Świętego Mikołaja! A dłużący się czas oczekiwania na wymarzone prezenty pomoże wam wypełnić najnowszy numer magazynu TVP ABC. Co w nim znajdziecie tuż przed mikołajkami?

Reklama

Mikołajkowe łamigłówki i moc niespodzianek

W 9. numerze TVP ABC dzieci poznają bliżej literki z brzuszkiem, z którymi pomoże im się zaprzyjaźnić nie kto inny, jak Bocian, a także jego kumple: Dzik i Pelikan.

Święty Mikołaj pomoże natomiast najmłodszym poznać figury geometryczne i zaprosi wszystkie dzieci w niezwykłą podróż. Dokąd? Do swojego domu w dalekiej Finlandii! Maluchy będą mogły nauczyć się także grudniowego walczyka – w sam raz do zaśpiewania Mikołajowi w podziękowaniu za prezenty. Wszystkie dzieciaki będą mogły także napisać list do Świętego Mikołaja – w magazynie znajdziecie przepiękny szablon listu wraz z kopertą – wystarczy wypisać lub narysować prezenty marzeń i wysłać list do Finlandii. Maluchy mogą natomiast zamienić się w małych pomocników Świętego Mikołaja – w TVP ABC znajdziecie instrukcję, jak krok po kroku wykonać mikołajową czapkę. Wystarczy włożyć ją na głowę i zacząć sprawiać radość innym.

Reklama

Czym jednak byłoby mikołajkowy numer TVP ABC bez prezentów? Dlatego w numerze 9. znajdziesz wyjątkową niespodziankę - śliczny Foto pstryk, czyli niesamowity aparat, który pozwoli wyczarować literkowe zwierzaki w obiektywie. Jak się nim bawić, by rozwijać kreatywność i ciekawość świata u dziecka? Czytaj w 9. numerze TVP ABC.

Reklama
Reklama
Reklama