Od dziś w Pepco dostępna jest wyprawka szkolno-przedszkolna w bardzo niskich cenach. I to nie byle jaka wyprawka! Produkty niezbędne przyszłym uczniom i przedszkolakom pochodzą z uwielbianej przez małe dziewczynki serii L.O.L. Co dokładnie jest w ofercie?

Reklama

Różowy plecak przedszkolny L.O.L.

Plecak to absolutny niezbędnik każdego przedszkolaka. Może schować w nim np. drugie śniadanie albo ukochanego pluszaka. Poza tym posiadanie własnego plecaczka do przedszkola sprawia, że dziecko śmielej wchodzi w nowy etap w życiu. Model z Pepco jest jednokomorowy. Posiada opalizującą folię i brokatowe elementy, co jest szczególnie ważne dla małych elegantek. Szelki oczywiście są regulowane. Plecaczek z Pepco możecie kupić za 29,99 zł.

Piórnik i akcesoria kreatywne

Dziecko w wieku przedszkolnym to prawdziwa fabryka prac plastycznych. Piórnik na licencji L.O.L. pozwoli na przechowanie i organizację dziesiątek kredek, a piękny różowy pamiętnik z kłódką na notowanie swoich pierwszych sekretów lub kolekcjonowanie malunków. Piórnik i pamiętnik z Pepco kosztują jedynie 9,99 zł. Oprócz tego w sprzedaży są także różne zestawy kreatywne z naklejkami, kolorowankami i zdrapkami. Wszystkie akcesoria kreatywne z serii L.O.L. dostaniecie za jedyne 4,99 zł.

Co jeszcze przyda się przedszkolakowi?

Podczas kompletowania wyprawki do przedszkola nie możecie zapomnieć o zakupie kapci i worka na nie. W aktualnej ofercie Pepco worki na kapcie nie są dostępne, ale twoje dziecko na pewno cieszyłoby się, gdyby miało cały komplet potrzebnych rzeczy z jednej serii.

Reklama

Źródło: Pepco.pl

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama