Gwiazda nie zwalnia tempa po porodzie. Od kiedy Agnieszka Kaczorowska urodziła drugą córkę, Gabrysię, wciąż chętnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Ostatnio wybrała się na rodzinny spacer z mężem i dziećmi. Przy okazji pochwaliła się, w jakim wózku wozi Gabrysię.

Reklama

Agnieszka Kaczorowska wybrała klasyczny model wózka

Na InstaStories aktorki mogliśmy zobaczyć, jak wygląda jego składanie. Zajął się tym jej mąż, Maciej Pela, a pomagała mu w tym starsza córka. Okazuje się, że Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na klasyczny i elegancki wózek Shom Elegance by Roberto Verino. Wybrała beżowo-czarny model z brązowymi skórzanymi elementami i wstawkami.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej, którą poleciła aktorka, wózek kosztuje około 3,6 tysiąca złotych. Nie jest tani, ale i tak wypada dość skromnie wśród wielu celebrytów. Niektóre wózki potrafią kosztować tyle, co samochód. Anna Lewandowska zdecydowała się na model wart 7, Marina Łuczenko-Szczęsna 10, a Natalia Siwiec i Ania Starmach 15 tysięcy złotych. Rekordzistką jest Izabela Janachowska, która wybrała wózek za 20 tysięcy złotych!

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami dwa lata temu. Wówczas na świat przyszła Emilka. Aktorka nie tylko opowiada o macierzyństwie w swoich mediach społecznościowych, ale też publikuje rozmowy ze specjalistami na Youtubie.

Zobacz także

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama