Córka najpopularniejszej polskiej restauratorki i jej partner Piotr Szeląg powitali właśnie na świecie córeczkę. Imię malucha nie zostało jeszcze ujawnione.

Reklama

Ciąża Lary budziła wielkie zainteresowanie już od pierwszych miesięcy, a sama przyszła mama chętnie relacjonowała swoje oczekiwanie na maleństwo. Gessler wzbudzała także kontrowersje m.in. publikacją nagich zdjęć ciążowych zrobionych na ulicach Warszawy.

Świeżo upieczeni rodzice zaskoczyli także ostatnio media swoim sekretnym ślubem, o którym poinformowali po fakcie. Jest to drugie małżeństwo Lary – jej pierwszy ślub z Pawłem Ruczem odbył się w 2017 i zakończył rozwodem niecałe 2 lata później.

Magda Gessler zachwycona narodzinami wnuczki

Przez cały okres trwania ciąży, Magda Gessler nie kryła, że z niecierpliwością wyczekuje narodzin wnuczki. Z zachwytem publikowała kolejne zdjęcia ciężarnej córki. Jak poinformowała osoba z otoczenia rodziny Gesslerów, poród przebiegł pomyślnie, a świeżo upieczona babcia jest podekscytowana nowym członkiem rodziny.

„Dziewczynka jest zdrowa, wszystko poszło dobrze (...) Magda jest zachwycona i przeszczęśliwa” – zdradził Pudelkowi informator z otoczenia Lary i Magdy Gessler.

Zobacz także

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Pudelek, Jastrząb Post

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama