Agnieszka Kaczorowska nie próbuje udawać, że idealnie radzi sobie ze wszystkimi obowiązkami w domu. Jako młoda mama stara się przede wszystkim sprawiedliwie dzielić czas pomiędzy pracę a czas spędzany z córką. Mimo to jej najnowsze zdjęcie wywołało burzę: internautki są w szoku, bo Aga zupełnie niezamierzenie pokazała wnętrze swojej szafy, a w niej... koszmarny bałagan! Przynajmniej tak twierdzą niektóre fanki.

Reklama

Agnieszka Kaczorowska ma bałagan w szafie?

Kaczorowska postanowiła pokazać, jak przygotowuje się do kąpieli małej Emilki. Zrobiła zdjęcie, na którym widać polecane przez nią kosmetyki marki Corine de Farme. I to właśnie pielęgnacji skóry małego dziecka dotyczy cały wpis Agnieszki. Fanki jednak zwróciły uwagę na coś zupełnie innego. Za uchylonymi drzwiami szafy Kaczorowskiej zauważyły bowiem... stertę nieposkładanych i porozrzucanych ubrań! Niektóre obserwatorki nie kryły zdziwienia, że Agnieszka pokazuje publicznie zdjęcia takiego bałaganu. Inne komentowały bardziej dosadnie: „Ja bym się wstydziła coś takiego pokazywać”, „Ale bałagan! Co za czasy, że ludzie chwalą się tym na Instagramie”.

Czy nie do końca równo poskładane ubrania to już niewybaczalny bałagan? Nie wszystkie fanki są tak surowe dla Agnieszki. W końcu o byciu dobrą mamą i panią domu nie przesądza idealny porządek w szafie. Zresztą która mama ma czas, by wszystkie rzeczy dziecka starannie prasować i układać? „Lepszy bałagan w szafie i dużo miłości w domu i czasu dla siebie nawzajem, niż idealny porządek, a bałagan w związku” − napisała bardziej życzliwa obserwatorka Kaczorowskiej. Prawda, że to brzmi dużo rozsądniej?

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama