Basia Kurdej-Szatan, czyli piękna blondynka z reklamy jednej z sieci telefonów komórkowych zdecydowała się wziąć udział w innej reklamie wraz ze swoją córką Hanią. Efektem pracy pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Wrzuciła zdjęcie swoje i córki w takich samych czerwonych sukienkach. Obie wyglądają ekstra! Mała Hania jest podobna do mamy? Zobaczcie!

Reklama

Basia Kurdej-Szatan z córką w pięknych, czerwonych sukienkach

Aktorka właśnie z okazji dzisiejszych Mikołajek udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym wraz z córką pozują w jednakowych sukienkach marki Sugarfree. Napisała pod zdjęciem: „Całujemy mikołajkowo z moją najcudowniejszą Mikołajką”. Słynna blondynka z reklamy sieci Play postanowiła tym razem wziąć udział w reklamie marki odzieżowej wraz ze swoją córką. Czerwone, tiulowe sukienki, które mają na sobie, prezentują się na nich znakomicie, też tak uważacie?

Dodajmy jeszcze, że Barbara Kurdej-Szatan za tę sesję wraz z córką otrzymała podobno aż 100 tysięcy złotych! Tegoroczna gwiazdka zapowiada się zatem bardzo obficie :)

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.

Elegancko jak na święta

Czerwone, eleganckie sukienki idealnie wpasowują się w grudniową przedświąteczną atmosferę. Kolor czerwony to jeden z najlepszych wyborów na wigilijne stylizacje. W tej kwestii trendy nie zmieniają się od lat. Od jakiegoś czasu bardzo popularne są też identyczne świąteczne stylizacje dla mamy i córki. Czy Basia Kurdej-Szatan wraz z córką zainspirowały was do założenia podobnych sukienek w tegoroczne święta?

Zobacz także

Zobacz też: Klara Lewandowska podziwia pierwszy śnieg

Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama