Poród – dla jednych to bolesne, traumatyczne przeżycie, dla drugich doświadczenie pełne emocji i wzruszeń. Chociaż nie każda mama mogła rodzić tak spokojnie, w towarzystwie najbliższych osób, każda powinna zobaczyć ten film – jest piękny!

Reklama

Piękno domowego porodu

Nie każdy poród wygląda tak, jak życzyłaby sobie tego rodząca. Powikłania i konieczność przeprowadzenia cesarskiego cięcia, ból, opryskliwość lekarzy czy położnych, obecność studentów na sali, pęknięcie krocza, niekontrolowane drgawki – to wszystko może sprawić, że poród, dla wielu kobiet bezcenne doświadczenie, staje się koszmarem. Są jednak sytuacje, w których wszystko przebiega zgodnie z planem, a ciężarna rodzi w warunkach, jakie sobie wymarzyła. Jeden z takich porodów "idealnych" udostępniono na Facebooku Bith Becomes Her.

Zobaczcie film:

"Siła. Więź. Obecność. Tego życzę wszystkim moim klientom, wszystkim mamom, które rodzą. Jestem zaszczycona, że mogę podzielić się z wami tym filmem. Przygotujcie chusteczki i zobaczcie, jak ta rodzina wita na świecie swoje szóste dziecko. Chłopiec urodził się w dniu urodzin swojego starszego brata. Jak zobaczycie, nie mieli nawet czasu, żeby napełnić wannę!" – napisała przy filmie jego autorka, fotografka Monet Nicole.

Zobacz także

Co myślicie o tym filmie? Wzruszył was? Przypomniał chwile, kiedy przyszły na świat wasze maluchy?

Zobacz także: Fotograf odmówił zrobienia zdjęć, bo "cesarka to nie poród"

Reklama

Źródło: Facebook

Reklama
Reklama
Reklama