Józef Wojciechowski wzbudza wielkie emocje i to nie tylko dlatego, że jest jednym z najbogatszych Polaków (szef holdingu budowlanego JW Construction zgromadził majątek szacowany na około miliard złotych). Biznesmen znany jest ze swojego upodobania do młodych i pięknych kobiet. Od 2018 roku spotyka się z Patrycją Tuchlińską, która jest od niego młodsza o ponad 50 lat!

Reklama

Szykują się wielkie zmiany?

Teraz o parze pewnie będzie mówiło się jeszcze głośniej. Wszystko wskazuje bowiem na to, że wkrótce zostaną rodzicami! Obserwatorzy Pauliny Tuchlińskiej nie mają wątpliwości, że jest ona w ciąży.

26-latka regularnie publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z wakacji. Pod ostatnim z nich eksponuje wyraźnie zaokrągloną sylwetkę, przez co pojawiło się mnóstwo komentarzy. Choć niewykluczone, że zaokrąglony brzuszek to jedynie efekt ułożenia sukienki i światła, część internautów pyta o ciążę, ale część już teraz składa parze gratulacje.

„Ciąża?”;
„Gratulacje!”;
„No i wszystko jasne!” – komentowali fani.

Z ustaleń portalu Pudelek wynika, że Patrycja Tuchlińska faktycznie spodziewa się dziecka. Para nie odniosła się jeszcze do tych informacji. Jak jest naprawdę? Na pewno wkrótce się okaże. Niewiadomych jest więcej. Od jakiegoś czasu spekuluje się bowiem, że Józef Wojciechowski zastąpi Zbigniewa Bońka na stanowisku prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zobacz także

Parze życzymy dużo spokoju i samych szczęśliwych chwil!

Zobacz też:

  • Urodziłam dziecko z in vitro. A teraz żałuję i nienawidzę za to siebie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama