Plotki o tym, że Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami, krążą od kilku tygodni. Fani zwrócili uwagę na nietypowy fason sukni ślubnej, który miał ukrywać ciążowy brzuszek u panny młodej. Podczas ślubu, ksiądz wspomniał też o „potomstwie, którym Bóg ich obdarzył”, a nie, jak brzmi standardowa formuła, „obdarzy”.

Reklama

Joanna Opozda spodziewa się pierwszego dziecka

Para długo nie odnosiła się do tych spekulacji. Joanna Opozda zwróciła się jedynie do wszystkich wątpiących w jej związek. „Wytrzymaliśmy już tydzień w małżeństwie” – napisała ostatnio na Instagramie.

Wygląda jednak na to, że plotki się potwierdziły. Anonimowy informator portalu Pudelek twierdzi, że celebrytka jest w trzecim miesiącu ciąży! Antoni Królikowski podobno chciał, aby jego dziecko urodziło się w sformalizowanym związku.

„Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie” podkreśla informator Pudelka.

Joanna Opozda dementuje plotki

Joanna Opozda przerwała milczenie i skomentowała doniesienia Pudelka na swoim profilu na Instagramie. „Wzięliśmy ślub z miłości, a nie z przymusu. Wiem, że to się niektórym nie mieści w głowach, ale można chcieć z kimś spędzić resztę życia, bo się go kocha” – napisała gwiazda, wyjaśniając, że zaręczyła się już w marcu tego roku. Od tamtej pory para miała planować ślub.

Zobacz także

„Dzieci na pewno będą, ale planowane i wyczekane” – podkreśliła Joanna Opozda, dodając, że raz na zawsze odcina się od plotek, jakoby jej małżeństwo było spowodowane ciążą.

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama