Do tej pory Magdalena Boczarska nie afiszowała się swoim odmiennym stanem. Kilka dni temu pojawiła się jednak na premierze filmu "Unter Deutschen Betten". W błyszczącej sukience, którą miała na sobie, delikatnie odznaczał się ciążowy brzuszek. Zobaczcie:

Reklama

Kiedy Magdalena Boczarska urodzi?

Jak donosi magazyn „Flesz”, Magda Boczarska jest już w 6 miesiącu ciąży! Dotąd spokojnie mogła ukrywać ten fakt, bo jak na tak zaawansowaną ciążę ma naprawdę mały brzuszek. Podobno wiadomo już też, że aktorka spodziewa się syna. Ojcem dziecka jest partner aktorki, Mateusz Banasiuk.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wezmą ślub?

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są parą od trzech lat. Choć dzieli ich spora różnica wieku – Mateusz jest młodszy od Magdy o 8 lat, świetnie się dogadują. A że w miłości wiek nie gra roli, udowadniano już wielokrotnie. Parę czeka teraz zupełnie nowy etap w życiu. Nie tylko zostaną rodzicami jeszcze w 2017 roku, lecz także planują wziąć ślub.

Aktorce bardzo zależy na tym, by zbudować prawdziwą rodzinę, w której dziecko będzie czuło się bezpiecznie i będzie otoczone miłością. Nie wyobraża sobie tego jednak bez ślubu. Mateusz Banasiuk podobno stanął na wysokości zadania i para już przygotowuje się do tej uroczystości. Czy zdążą przed narodzinami? Wkrótce się przekonamy!

Zobacz też: Ciężarna Weronika Rosati na balu TVN

Zobacz także
Reklama

Źródło: Party.pl, Instagram

Reklama
Reklama
Reklama