Justyna Żyła nie marnuje wolnego czasu. Były mąż, słynny skoczek Piotr Żyła zabrał dzieci na wakacje, a ona zabrała się za domową sesję zdjęciową. Uwagę fanów przykuł zaokrąglony brzuszek celebrytki. Fani nie mają wątpliwości, że już niedługo znowu zostanie mamą.

Reklama

Fani już gratulują Justynie Żyle

„Dzieci pojechały z tatą na wakacje, więc nie marnuję wolnego czasu, aby móc dopiąć na ostatni guzik coś, co już za chwilę będę mogła z dumą wam zaprezentować” – napisała tajemniczo Justyna Żyła na swoim profilu Instagramie.

Fotografie, na których Justyna Żyła pozuje wystylizowana na pin-up girl wzbudziły wiele emocje wśród jej obserwatorów. Nie brakuje komplementów i domysłów, jaki nowy projekt szykuje celebrytka (podejrzewają, że będzie to książka kucharska). Część fanów, przekonana o tym, że gwiazda jest w ciąży, już jej gratulują.

„Strój ciążowy, to pewnie cosik będzie”;
„Gratuluję, Justynko. Dzidzia już niebawem” – komentowali fani.

Justyna Żyła nie skomentowała na razie tych doniesień. Podobne komentarze fanów opatrzyła jedynie emotikonkami przedstawiającymi śmiejące się buzie. Jak jest naprawdę? Pewnie niedługo się tego dowiemy!

Zobacz także

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama