Aleksandra Żebrowska nie udaje ideału, ponad wszystko ceni autentyczność i pewnie dlatego jej nieretuszowane, naturalne zdjęcia podbijają serca fanek. Żebrowska jest spełnioną mamą trzech chłopców, w tym 4-miesięcznego niemowlaka. I w tej roli świetnie sobie radzi, choć przecież nie zawsze jest kolorowo. Jak udaje jej się ogarniać rzeczywistość? Pokazała swój sposób na relaks w ciąży, a internautki go pokochały.

Reklama

Żebrowska odpoczywa bez spodni na kanapie

Ola Żebrowska przywołała ciążowe wspomnienia pięknym zdjęciem, na którym wypoczywa... półnaga na domowej kanapie. Przyjęła bardzo wygodną, naturalną pozycję, w której odpoczywa zmęczony kręgosłup, i leniwie wpatruje się w telefon. Po co planować wyjazdy do SPA, skoro „najprościej” zwykle oznacza „najprzyjemniej”? Jej sposób na relaks w ciąży jest tak zwyczajny, że fanki od razu go pokochały. Posypały się przychylne komentarze:

„Też tak lubię, brzuch leży na kanapie jakby obok, nie czuć wtedy ciężaru”

„Właśnie tak w tej chwili wyglądam????”

„Jestem w 23TC i serio dla mnie najlepszy relaks to właśnie ten.. leżąc na kanapie oglądając rzeczy dla dzieciątka ????”

Zobacz także

Żebrowska opublikowała swoje ciążowe zdjęcie nie bez powodu. Jako ambasadorka akcji „Szczęśliwa ciąża z Mamo, To Ja” Żebrowska przekonuje kobiety, by dbały przede wszystkim o siebie. To niezwykle ważne, szczególnie w czasie pandemii, gdy denerwujemy się częściej niż zwykle. A przecież o stres w ciąży i tak nietrudno, nawet bez ogólnokrajowych obostrzeń, lockdownu i ciągłego lęku o zdrowie swoje i najbliższych.

- Celem akcji „Szczęśliwa ciąża z Mamo, To Ja” jest pokazanie przyszłym mamom, że ich dobre samopoczucie jest ważne, że to od niego często zależy, jak potoczy się ciąża, połóg czy rozwój dziecka - Żebrowska wyjaśnia w wywiadzie dla mamotoja.pl, dlaczego zdecydowała się zostać ambasadorką akcji. - Gdzieś na przestrzeni lat kobietom wmówiono, że w macierzyństwie grają rolę drugoplanową, bo na pierwszym planie powinnyśmy stawiać dziecko. To naturalne, że nowo narodzone maleństwo jest w centrum uwagi, ale pamiętajmy, że mama jest równie ważna i to o siebie powinniśmy zadbać najbardziej w tym wymagającym okresie. Trzeba dać sobie czas na dojście do siebie, odnalezienie się w tej nowej rzeczywistości. Często zapominamy o tym, że rodząc dziecko, dokonujemy rzeczy naprawdę wielkiej, warto o tym pamiętać i codziennie przybijać sobie za to przysłowiową piątkę - podkreśla.

Szczęśliwa ciąża z Mamo, To Ja

Razem z Olą Żebrowską chcemy pomóc kobietom ciężarnym przetrwać ten trudny czas i... mniej się stresować. Dlatego w raporcie „Szczęśliwa ciąża z Mamo, To Ja” podsuwamy gotowe rozwiązania:

  • jak dbać o siebie w ciąży
  • jak redukować napięcie
  • jak dbać o swoje samopoczucie na co dzień

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama