W piątek, 22 maja aktorka poinformowała swoich fanów o tym, że dzięki zbiórce zatytułowanej #milionnamilion, która została utworzona na popularnej stronie charytatywnej siepomaga.pl, udało się zakupić 10 laptopów oraz 6 smartfonów i wręczyć je najbardziej potrzebującym dzieciom. Małgorzata Kożuchowska podkreśliła, że duża w tym zasługa ludzi, którzy zareagowali na jej apel i dołączyli do zbiórki.

Reklama

Zbiórka nadal trwa

Kożuchowska podziękowała fanom i zachęciła ich do dalszego wspierania potrzebujących. Pierwsze laptopy i smartfony, które mają za zadanie ułatwić naukę dzieciom, zostały rozdane, jednak zbiórka trwa nadal, o czym przypomniała aktorka:

“Moi drodzy! To był piękny dzień! Święto! Wręczyliśmy pierwsze 10 laptopów i 6 smartfonów zakupionych ze środków zebranych w ramach zbiórki #milionnamilion na @siepomaga! Wręczałam je z dumą i wzruszeniem, bo wiedziałam, że przekazuję dar od nas wszystkich, od tych z Was, którzy wsłuchali się w mój apel i zareagowali! To Wam z całego serca dziękuję!❤️❤️❤️ Spotkałam dziś wspaniałe dzieci, które chcą się uczyć, mają swoje ambicje i marzenia. Plany na przyszłość, które chcą realizować mimo szczególnie trudnych warunków w jakich przyszło im żyć. Mimo początkowego zawstydzenia te dzisiejsze spotkania przeradzały się w szczere serdeczne rozmowy. Za każdą dziękuję! Dziękuję za zaufanie i za to, że wpuściliście mnie do swoich domów. Jestem pewna, że poradzicie sobie z nauką, a przed wami dobre życie. I wierzę, że teraz będzie Wam choć ciut łatwiej. Powodzenia!❤️❤️❤️????????????????????????????????????Powiślańskiej Fundacji Społecznej za pomoc! A MY DZIAŁAMY DALEJ! LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA! ONA MOŻE ZMIENIĆ CZYJEŚ ŻYCIE!!! #pomagambochcę @siepomaga #milionnamilion #bądźmyrazem #dzieci #nauka #szkoła #online #edukacja #przyszłość #równeszanse @huaweimobilepl @stor9_"

Fani pogratulowali aktorce zaangażowania w zbiórkę i chęci obdarowania potrzebujących. Redakcja mamotoja.pl dołącza do gratulacji i trzyma kciuki za dalszą pomoc dzieciom.

Zobacz także:

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama