Ojcowie także mogą pomagać przy karmieniu piersią. Na przykład tak jak ten tata z Kalifornii! Kiedy po 45 minutach spędzonych w supermarkecie, w dziale z zabawkami, żeby wybrać prezent dla 10-letniej córki, jej 15-miesięczna siostrzyczka zaczęła domagać się jedzenia, Danielle Solito nie miała innego wyjścia, jak nakarmić córkę piersią... Wtedy jej mąż Jason zaproponował, żeby usiadła w specjalnym wózku dla dzieci i para kontynuowała zakupy, podczas gdy zaangażowany tatuś pchał wózek sklepowy.

Reklama

Zdjęcie rodziny w supermarkecie, które zamieścił na Facebooku profil Breastfeeding Mama Talk, pokochały tysiące internautów, chociaż nie zabrakło też głosów oburzenia, jak zawsze, kiedy chodzi o publiczne karmienie piersią. Założycielka profilu wyjaśniła, że chciała pokazać ten moment swoim fanom, bo ujęło ją to, jak wspierający okazał się mąż Danielle: "To pokazuje, że owszem – tata może brać udział w karmieniu dziecka, nawet kiedy jest ono karmione piersią". My pisaliśmy już o różnych sposobach, w jaki tata może pomagać w karmieniu piersią - znajdziecie je tutaj.

Nam też podoba się to zdjęcie, bo pokazuje kochającą, wspierającą się rodzinę. Uważamy też, że karmienie piersią jest naturalne i nie wymaga ukrywania się. Cieszy nas fakt, że nie jest to kolejna historia z cyklu "karmiła piersią w miejscu publicznym i ktoś zwrócił jej uwagę" - tak jak w przypadku tej kobiety, której za karmienie dziecka w sklepie policjant zagroził aresztowaniem!

Podoba się wam pomysł męża Danielle? Czy wasi mężowie też was wspierali w karmieniu piersią? W jaki sposób?

Zobacz także

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama