Mała Ania lubi dzielić się z fanami fotkami synka. Jakiś czas temu w mediach było głośno o tym, że ubiera Natana w różowe śpioszki w jednorożce. Została wtedy skrytykowana za to, że ubranko jej synka jest „zbyt dziewczęce”. W dzień chrztu zdecydowanie postawiła na barwy tradycyjnie zarezerwowane na chłopców…

Reklama

Mała Ania ochrzciła synka

Mała Ania, jedna z bohaterek kontrowersyjnego programu „Warsaw Shore”, a potem uczestniczka „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”, w pewnym momencie postanowiła ustatkować się i założyć rodzinę. Jej wybrankiem okazał się Artur Sowiński, zawodnik sztuk walki. Para wzięła ślub, a wkrótce potem doczekała się potomka.

Mały Natan urodził się 1 stycznia 2022 roku. Został więc ochrzczony jako niespełna 3-miesięczne maleństwo. Wszystko wskazuje na to, że uroczystość była zaplanowana z troską o najmniejszy szczegół.

Mała Ania starannie zadbała o oprawę chrztu

Po uroczystości w kościele szczęśliwi rodzice z dumą pozowali z Natanem przy okazałym torcie i dekoracjach. Tata chłopca ubrany był na czarno, mama włożyła obcisłą sukienkę w duże róże. Główny bohater wydarzenia miał na sobie gustowny garniturek w biało-szarą kratę.

Dekoracje były utrzymane w bieli, turkusach, błękitach i szarościach. Uroczy tort również był w odcieniach błękitu i szarości. Trzeba przyznać, że nawet najbardziej czepliwi w kwestii kolorów fani – nie mają się do czego przyczepić.

Zobacz także

źródło: @malaa_official

Piszemy też o:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama