Ten wózek półrocznej córeczki Natalii Siwiec jest rzeczywiście powalający. Po pierwsze jego cena zdecydowanie zwala z nóg, po drugie jego design jest naprawdę wyjątkowy. Ten model to Cybex Priam Cherubs ze specjalnej kolekcji, która powstała przy współpracy ze znanym modowym projektantem Jeremym Scottem. Mała Klara Lewandowska, córeczka znanej pary sportowców Anny i Roberta, też ma tę markę w swojej kolekcji wózków.

Reklama
Najnowszy wózek córeczki Natalii Siwiec z cherubinkami na budce

Co takiego wyjątkowego jest w tym wózku? Na różowym tle pojawiają się cherubinki, które zazwyczaj są niewinne. Te nie są! Są raczej psotne i mają zupełnie współczesne atrybuty, takie jak boombox czy symbol dolara. Noszą też... wysokie trampki i czapki baseballówki z daszkiem. Zabawny popkulturowy miks, z którego słynie projektant. Kolekcja "Cherubs" jest humorystyczna i wyrazista. Jak wam się to podoba? Wózki i akcesoria są dostępne w dwóch wersjach: różowej i niebieskiej.

Głęboki wózek typu gondola kosztuje bagatela ok. 8800zł. I mała Mia testowała go w warunkach wyjazdowych, podczas wypadu w zaśnieżone góry do Zakopanego. Zazwyczaj jednak gwiazdy i celebryci dostają takie wózki w zamian za... promowanie marki. Może wcale nie potrzebują aż tylu wózków na co dzień i być może to wcale nie jest aż takie wygodne? Z drugiej strony - posiadanie kilku samochodów, zwłaszcza jeśli ma się olbrzymi garaż nie jest chyba znowuż aż tak uciążliwe. Może podobnie jest z wózkami dla dzieci?

Mama Natalia, to również nie uszło naszej uwadze, za to testowała niesamowicie kolorową kurtkę - parkę z gobelinu marki So Chic So Freak i czerwone śniegowce. Też stylowo, prawda?

Zobacz też:

Zobacz także
Reklama

Zdjęcia: screen/instagram.com

Reklama
Reklama
Reklama