Mała Klara Lewandowska zdaje się daje popalić swoim rodzicom i jest rannym ptaszkiem. Właśnie Anna Lewandowska wrzuciła do sieci zdjęcie jak bawi się ze swoją córeczką w radosnym nastroju. Bawią się tak wesoło już od... 4:40 rano ;). Czym Anna Lewandowska różni się od innych mam? Modnymi ciuchami, znanym mężem-sportowcem? Tym pewnie też, ale jest jedna rzecz, która ją zdecydowanie wyróżnia na tle innych matek.

Reklama
Anna Lewandowska z Klarą bawią się Instagramowe zdjęcie
screen/instagram.com/annalewandowskahpba/

Ta jedna wyjątkowa rzecz to... nastawienie do macierzyństwa. Ty też tak masz? Czy po nieprzespanej nocy z dzieckiem masz ochotę pisać na Instagramie lub "fejsie", że "masz tę moc" i że jesteś pełna radości bawiąc się z dzieckiem? Jeśli tak, tak trzymać!

Czasami mamy już dość narzekań, dramatów, sensacji, negatywnych emocji, szarej rzeczywistości. Uświadamianie jak macierzyństwo wygląda w praktyce też jest ważne, ale czasem za mało pokazujemy tych zwyczajnie pięknych i cudownych chwil. Potrzebujemy dobrej i pozytywnej energii oraz motywacji. Dlatego Anna Lewandowska - dzięki! Pozdrawiamy i uściski dla Klarci! :)

A mała Klarcia chyba ma słodką ksywkę w domu - Calineczka. Jak ta Calineczka już urosła! Jak wam się podoba? Czy wasze maluchy to też takie ranne ptaszki?

P.s. Poduszka z tatą Robertem w tle - HIT! :)
P.s.2. W tle widać też modną multisensoryczną kołysko-huśtawkę, można takie kupić już od ok. 1 500 zł. Rośnie razem z dzieckiem. Od urodzenia do 12 roku życia. To także hit wśród gadżetów dla niemowląt i dzieci.

Zobacz także

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama