Poznaj nowe preparaty przygotowane przez Laboratorium Iwostin.
Zadbaj o stopy już dziś, aby przed nadejściem upalnych dni twoje stopy prezentowały się nieskazitelnie. Pamiętaj o regularnym złuszczanie naskórka i codziennym zapobieganiu otarciom oraz poceniu się stóp. Właściwą pielęgnację zapewnią specjalistyczne preparaty marki Iwo stin Propodia: Aktywny krem na zrogowacenia oraz Codzienny spray ochronny do stóp. Dzięki zmiękczenie naskórka, ograniczeniu wydzielania potu, pozostawiają skórę idealnie nawilżoną, odporną na powstawanie przykrego zapachu, zakażenia bakteryjne oraz zrogowacenia.

Reklama
materiały prasowe
materiały prasowe
materiały prasowe

Zanim zacznie się okres letni rozpocznij intensywną kurację skóry z przebarwieniami. Wiosną promieniowanie UV nie jest jeszcze aż tak duże, jak w następnych miesiącach. W słoneczne dni plamy i przebarwienia stają się bardziej widoczne. Aby wyrównać koloryt skóry i rozjaśnić zmiany barwnikowe zastosuj nowy preparat linii Iwostin Lucidin – krem ochronny rozjaśniający przebarwienia SPF 50+. Odpowiedni dla skóry z tendencją do przebarwień, szczególnie w trakcie kuracji rozjaśniających i częstej ekspozycji na słońce. Skutecznie wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia istniejące przebarwienia, działa kojąco i łagodząco. Dzięki bardzo wysokiej ochronie UV zmniejsza ryzyko powstania nowych przebarwień oraz spowalnia rozwój zmian pigmentacyjnych. W letnie dni może być stosowany zarówno jako produkt do codziennej pielęgnacji skóry z przebarwieniami, jak i preparat ochrony przeciwsłonecznej.

materiały prasowe
Reklama

Preparat ochrony przeciwsłonecznej powinien być optymalny nie tylko pod kątem problemów skóry, ale również jej kondycji i rodzaju. Krem ochronny SPF 30 Iwostin Solecrin ma lekką konsystencję i jest idealny dla osób, które chcą zapewnić swojej skórze wysoką ochronę przeciwsłoneczną.
Zawiera składniki aktywne i nowej generacji filtry mineralne i organiczne, dzięki czemu zapewnia wysoką ochronę skóry wrażliwej i alergicznej przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Dzięki zawartości filtru immunologicznego, zabezpiecza DNA komórek skóry przed uszkodzeniami oraz chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie skóry. Dzięki przyjemnej i lekkiej konsystencji nie powoduje uczucia pozostawiania tłustej warstwy na skórze, preparat nie zatyka porów. Odpowiednia dla skóry tłustej i mieszanej.

Reklama
Reklama
Reklama