Jeśli twoje dziecko wybiera się na swój pierwszy bal przebierańców, a ty jeszcze nie miałaś czasu wymyślić mu kostiumu, może warto postawić na gotowe stroje? Myślisz, że są bardzo drogie? Niekoniecznie. Oczywiście jeśli masz zdolności krawieckie i plastyczne możesz sama coś uszyć - nasze pomysły mogą stać się dla ciebie inspiracją. Ale pamiętaj, że to nie należy do obowiązkowych zdolności każdej matki.

Reklama
Przebranie jednorożca dla dziecka Carter's
Materiały prasowe

Gotowe stroje na bal przebierańców składające się z kilku części można kupić już za mniej niż 100 zł. Papierowe wersje niestety w przypadku niemowląt i małych dzieci do 2. roku życia mogą nie zdać egzaminu. Po prostu w trakcie zabawy się rozpadną! Lepiej tego uniknąć. Dla dzieci kostiumy często są równie ważne, jak i to, co się na takim balu dzieje. To istotny element całości.

Przebranie ananasek dla dziecka na bal karnawałowy
Materiały prasowe

My wyszukałyśmy specjalnie dla was wyjątkowe przebranie jednorożca i słodkiego ananaska. To nasze typy na karnawałową zabawę. Z pewnością spodobają się maluchom. Uszyte z miękkich i przyjaznych dla dziecka materiałów, są jednocześnie wesołe i naprawdę pasują do naszych szkrabów. Przy wyborze przebrania warto pamiętać, by nie ośmieszyć naszego maluszka. Powinno być zabawnie, ale też odpowiednio do okoliczności. Żartobliwe stroje owszem, ale nie kosztem dziecka.

Jeśli nie uda wam się upolować pełnego stroju na bal, możecie też postawić na fajne piżamki z motywem przewodnim, np. pirackim lub kosmonauty. Do tego wystarczy pomalować buzię lub zadbać o nakrycie głowy typu kask rowerowy owinięty folią aluminiową i gotowe!

Kostiumy dla dzieci znajdziecie poniżej. Jak wam się podobają nasze pomysły?

Zobacz także

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Mamotoja.pl do białej listy w Adblock.

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama