Ozdoby bożonarodzeniowe

masa solna przepis i ozdoby z masy solnej
masa solna
ozdoby bożonarodzeniowe
zabawy plastyczne

Masa solna – jak zrobić idealną masę solną krok po kroku [PRZEPIS]

Masa solna to świetny materiał dla dzieci – można z niego tworzyć dekoracje bądź drobne upominki. Wyjaśniamy, jak zrobić idealną masę solną krok po kroku. Opisujemy, jak ją wypiekać, suszyć i malować!
Magdalena Drab
ozdoby świąteczne dla dzieci na Boże Narodzenie
Boże Narodzenie
ozdoby choinkowe
ozdoby

Ozdoby świąteczne dla dzieci na Boże Narodzenie [7 POMYSŁÓW DIY]

Ozdoby bożonarodzeniowe wcale nie muszą kosztować fortuny! Możesz je zrobić w domu razem ze swoim dzieckiem. Będzie nie tylko taniej – zyskacie też mnóstwo… satysfakcji. Zobacz, jak zrobić proste ozdoby świąteczne z papieru, masy solnej, papierowych słomek czy makaronu.
Dominika Bielas
jak zrobić domek z piernika szablon
ozdoby bożonarodzeniowe

Jak zrobić domek z piernika: przepis krok po kroku [plus SZABLON]

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić domek z piernika, tu znajdziesz podpowiedź. Oto dokładna instrukcja, która zawiera szablon do zrobienia domku, przepis na ciasto i lukier. Zobacz, jak krok po kroku zrobić domek z piernika – od rysunku po dekorację.
Ewa Janczak-Cwil
jak zrobić aniołka z papieru
ozdoby choinkowe
ozdoby bożonarodzeniowe

Jak zrobić aniołka? Jest na to kilka prostych i efektownych sposobów!

Aniołek z papieru, z masy solnej, tektury, a może z plastikowej butelki? Jest wiele kreatywnych pomysłów na zrobienie aniołka, który będzie stanowił piękną świąteczną ozdobę. Podpowiadamy, jak zrobić aniołka prostymi sposobami. Może zaangażujesz do pomocy dzieci?
Dominika Bielas
jak zrobić gwiazdę z drutu
ozdoby bożonarodzeniowe

Jak zrobić gwiazdę z drutu na choinkę

Jak zrobić gwiazdę z drutu? To naprawdę proste! Zobacz nasz tutorial. Gwiazda betlejemska z drutu może być dowolnej wielkości. Większa ozdobi wierzchołek choinki, mniejsze można wieszać na gałązkach drzewka.
Agnieszka Szumigaj
ozdoby świąteczne zrób to sam dla dzieci
ozdoby bożonarodzeniowe

Ozdoby świąteczne zrób to sam (dla dzieci)

Ozdoby świąteczne „zrób to sam" dla dzieci można wykonać z różnych materiałów: papieru, masy solnej, ciasta, makaronu. Można nimi dekorować choinkę albo pokoje. Ozdoby świąteczne DIY dla dzieci to także doskonały trening małych rączek.
Ewa Janczak-Cwil
choinka z makaronu rurki
ozdoby choinkowe
ozdoby świąteczne
ozdoby bożonarodzeniowe

Choinka z makaronu – jak ją zrobić krok po kroku

Choinka z makaronu wygląda na trudną do zrobienia, ale zapewniamy, że poradzisz sobie i ty, i twoje dziecko. Zobacz prostą instrukcję, jak krok po kroku zrobić choinkę z makaronu rurki lub kokardki. Potem razem będziecie dumni z wykonania cudnej świątecznej ozdoby.
Aneta Grinberg
ozdoby świąteczne
ozdoby choinkowe
ozdoby świąteczne
ozdoby bożonarodzeniowe

Na jakie ozdoby świąteczne postawić w tym roku?

Zbliża się Boże Narodzenie, co oznacza, że każdy z nas powoli myśli o ubieraniu choinki i ozdabianiu domu w motywy świąteczne. A może masz już ubraną choinkę i szukasz inspiracji na inne ozdoby świąteczne?
Martyna Pstrąg
ozdoby choinkowe
ozdoby choinkowe
ozdoby świąteczne
ozdoby bożonarodzeniowe

Pomysły na ozdoby choinkowe - filcowe, szklane, drewniane

Ozdoby choinkowe w okresie bożonarodzeniowym kuszą ze sklepowych wystaw. W tym roku królują ozdoby naturalne: filcowe i drewniane, ale jest też dużo świetnych wzorów bombek, które na pewno pokochają dzieci.
Martyna Pstrąg